Ghúlmošky navždy

Ghúlmošky navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165890/bmid_monster-high-ghulmosky-navzdy-fdd-165890.jpg 4 42 10

Monster High. Ghúlmošky série

Nová Monster parta je tu! Rochelle Goylová, Venus McFlytrapová a Robecca Steamová nastupují na Monster High, světově proslulou školu pro příšery. Nejsou tu ale jediní nováčci, do profesorského sboru přibyla okouzlující zaříkávačka draků Sylphia Křidélková a její armáda trollů. Když všichni na škole začnou slečnu Křidélkovou uctívat jako tu nejfantesáktičtější učitelku na světě, tři nové ghúlmošky pojmou podezření, že něco není v pořádku, a rozhodnou se zasáhnout. Osud MONSTER HIGH leží v jejich rukách.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Ghoulfriends Forever , 2012

mataaskorice
14.10.2020 3 z 5

Knížku jsem četla s dcerou, nijak extra ji to nechytlo. Pobavila mě strašidlácká terminologie, třeba obdoba našich mobilů se na Monster High nazývá iRakev :-) Příběh je docela napínavý, jen je na nás ten styl vypravování až moc růžový a kozačkový a cool.

Lucius30
24.06.2020 5 z 5

Napínavý příběh s krásnými obrázky. Doporučuji všem milovníkům Monster High.

Adelle13
12.01.2019 5 z 5

Miluju tuhle knížku, je úžasná, humorná, napínavá... No prostě bomba.

A.K.A.R.
22.09.2018 4 z 5

Knihu jsem četla před spousty lety a hned jsem po dočtení musel číst další díl.Je to sice dětská četba ,ale i tak jsem si ji koupila a mám ji stále ve své knihovničce doma.

Ekiara
25.12.2017 4 z 5

Když jsem byla mladší a ujížděla na Monster High, tak toto byla má oblíbená kniha ^^ Kniha má moc krásné ilustrace a četla jsem ji asi třikrát, protože se mi opravdu líbila.

MirijamFrankl
30.03.2017 5 z 5

V desíti nebo jedenácti letech totálně hotová,napětí stoprocentní.Dnes už bych si asi nepřečetla,ale neodsuzuji ji,protože prostě není pro můj věk.

Saravana
04.11.2016 5 z 5

bylo to dobre

any333
27.09.2016 5 z 5

Nová parta ve složení chrličky, dívky z plátů a nýtů a dcery masožravé rostliny musí zachránit své spolužáky z Monster High.
Zaujal mě autorčin styl psaní, ještě jsem nečetla knihu, co byla v er formě a zároveň v přítomném čase.

NikiMedy
12.06.2015 3 z 5

Docela dobrá kniha, ale určitě ne tak dobrá jako Monster high od Lisi Harrison

Adele02
13.06.2013

Nemůžu se dočkat na vydání. Přečetla jsem všechny Monster High od Lisi Harrison, uvidíme, jak skvělá monsterka bude Gitty :)

příšery, monstra

Gitty Daneshvari
americká, 1982
2013  81%Ghúlmošky navždy
2013  83%Ghúlmošky se chtějí bavit
2014  83%Ghúlmošky na věky věků
2014  83%Co je ta ghúlmoška zač?
2015  100%Kniha ghúlovin

Kniha Ghúlmošky navždy je v