Gentleman devět

Gentleman devět https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413423/bmid_gentleman-devet-dZK-413423.jpg 4 692 135

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Gentleman Nine , 2018

lady.k
06.10.2019 5 z 5

Super oddychovka ;)

Majuš333
06.10.2019 5 z 5

U Penelope mám vždy zádrhel už na prvej stránke. Začiatky mi pripadajú také rozhádzané. Ako keby mi tam chýbalo, čo do tých príbehov z dua vkladá Vi Keeland, ale to je len malé mínus, ktoré mi celkový zážitok vôbec nepokazilo. Dostala som opäť to, čo som potrebovala. Bolo to veselé a smutné zároveň, presne ako život... Amber by som fakt prefackala za jej nerozhodnosť. Roryho som neznášala hneď od začiatku a ani neviem prečo.
Channing bol pre mňa jasný víťaz...veď kto by nechcel takého G9 z titulky pre seba? :)

rajcatko
05.10.2019 2 z 5

Tohle bylo tááák sladkééé! Jenže přemíra cukru velice škodí. A to je případ této knihy. Kdyby byl Channing drsnější, byl by příběh uvěřitelnější. Takhle to byla vážně jen červená knihovna.

Mišule_11
29.09.2019 4 z 5

Příjemná oddechová knížka s příběhem tří kamarádů z dětství, kdy si stejně nakonec jednoho musí přece jen vybrat! :)
Občas jsem měla chuť Amber propleskat za její chování a rozhodování :D
Ale nakonec mě i tak příběh nezklamal, hlavně konec se mi líbil a jsem ráda, že si Amber nakonec vybrala, tak jak si vybrala! :)
I když se musím přiznat, že při čtení jsem měla pocit, jako kdybych příběh už znala a někdy jej v minulosti již četla! :D

TaJiná
29.09.2019 2 z 5

Nic moc. Čekala jsem víc. Zezačátku mě kniha nebavila, s hlavní zápletkou bavit začla, ale pak? To bylo čiré utrpení! Kýčovité věci, jaké by se nestaly, preskakovala jsem stránky. Nuda, nuda, nuda. Na originální anotaci to bylo slabý.

marketa4469
28.09.2019 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale nebylo to něco, z čeho jsem si sedla na zadek. Příběh byl zajímavý, ale asi tato spisovatelka nebude v mých oblíbených.

georginaa
28.09.2019 5 z 5

To co je nevyřčené, neznamená že je to dobré, spíše naopak. Dokáže to nadělat velkou paseku a většinou ztratíme toho, koho milujeme. Tak to bylo i s Rorym. Myslel si že když bude mít tajemství, tak udělá dobře. Pozdě si uvědomil že udělal osudovou chybu. Život jde dál a nikdo by si neměl zahrávat s city. V tomto případě jsem fandila G9 a Amber aby konečně si uvědomila koho vlastně miluje z celého srdce.

Jane333
26.09.2019 5 z 5

Žádný náročný čtení, klasická novodobá červená knihovna. Ale proč ne. Četlo se to dobře.

jinbr
26.09.2019 3 z 5

No, tak moc mě to nenadchlo. Děj byl pro mě tak trochu kostrbatý, byť vím, že život píše i ztřeštěnější příběhy. Ale asi to bylo pro mě takové ploché a i přes sílu příběhu plytké.

Trustty
24.09.2019 3 z 5

Taková lehká oddychovka od krváků :))
Ničím neurazí, ale ani mě nenadchla.

veveronka
23.09.2019 4 z 5

Moc pekne cteni.Hlavnimu hrdinovi jsem drzela palce a chvily se bala jesttli se jeho laska rozhodne spravne.Konec byl super

havrmoni
23.09.2019 5 z 5

Pro mě to bylo moc sladké, ale zároveň i smutné. Některé bolesti jako Channing nebo radostné starosti jako Amber s Milem, máme společné. Amber měla to štěstí, že jí milovali, skutečně milovali dva muži. Není divu, že její rozhodování bylo těžké. Není snadné jen tak hodit všechno za hlavu, vždy to někomu ublíží. Moc pěkně napsaný příběh.

Katie88
23.09.2019 3 z 5

Zjišťuju, že tyto moderních romance ze současnosti je pro mě lepší číst v originále. Ta vulgární tlumočená čeština, ve snaze být erotická, tak hrozně ubírá na zážitku... Z hlediska děje, ušlo to. Celkem pěknej příběh. Anotace je trošku zavádějící, čekala jsem od Channinga více romantiky, ale jinak to bylo hezký :)

Š.Ala
21.09.2019 3 z 5

Pokud neodložíte knihu do poloviny trapného čtení, tak se přehoupnete do celkem příjemného počteníčka :-)

Katka7922
20.09.2019 4 z 5

Kniha se mi líbí, takové oddechové čtení. Ale než jsem se stihla "zamilovat" do hlavních postav tak byl konec příběhu. Nevím proč, ale čekala jsem, že to bude delší. Rory mi nějak lezl na nervy a ani nevím proč.
Jinak je kniha celkem smutná a hlavně ukazuje jak malé okamžiky v životě rozhodují o budoucnosti.

malazluta
18.09.2019 4 z 5

Příjemný, pohodový příběh, kterému skoro není co vytknout - no, skoro - na můj vkus byl konec trošku víc přeslazený a poněkud jsem nechápala dlouhé rozhodování hrdinky, když za mě byla volba více než jasná:-)

peitho.1
17.09.2019 5 z 5

Příjemná a dobře napsaná žánrovka. Jak už to u těchto knih bývá, tak originalitou moc neoplývá, ale četla se dobře. Na odpočinek, kdy se vám nechce moc přemýšlet je to ideální volba.

LenRan
17.09.2019 4 z 5

Moc pěkné, bavilo mě to. Trošku bych ubrala na kladech hlavní hrdinky, byla to Matka Tereza křížená s Claudií Schiffer a všichni ji milovali, ale ok, i takové mezi námi jsou :)

Lil30
16.09.2019 3 z 5

Kniha byla hezká, trošku vtipná, zároveň smutná. K odpočinku je moc fajn, ale na více přečtení podle mě není, četla jsem lepší.

PetraN17
15.09.2019 4 z 5

Na odpoledne dobré, jsou ale i lepší ....

Penelope Ward
americká, 1975