Generátor prchavých okamžiků

Jsou dny, kdy se daří //
dny, kdy mám prostě kliku //
Roztáčím s ní Generátor //
prchavých okamžiků //

To (snad) nejlepší z blogu http://mwnawrath.blogspot.cz vyšlo nyní v tištěné podobě jako regulérní kniha za podpory www.startovac.cz

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305878/big_generator-prchavych-okamziku-Q2r-305878.jpg 4.215

Kniha Generátor prchavých okamžiků

kiwi88
24.06.2018

Pro ty, kteří neznají Twitter účet autora a jeho "práci" s češtinou, to nejspíš nebude zajímavá kniha.

Tyrkysová
18.05.2018

Generátor prchavých okamžiků je přesně tou knihou, kterou sice přečtete během pár okamžiků, ale budete se k ní vracet vždy, když Vám bude ouvej, nebo si prostě budete chtít projasnit den. Je skvělá!

Leenah
31.08.2017

Zajímavá kniha s nádherným designem plná úžasných slovních hříček, zábavných básniček i námětů na zamyšlení. Jak dělaná pro umělecké duše :)

Carrissa
08.09.2016

Na knihu jsem na Startovači přispěla, takže tím je moje hodnocení možná ovlivněno, ale vždycky může přijít zklamání... Tady nepřišlo, Markovy básničky jsou krásné, některé veselé a některé ne, některé si hrají se slovy a některé prostě vyjádří velmi intenzivně pocit. Třeba z hor, ve kterých jsem nikdy nebyla, ale už jen číst o nich v jeho verších, je krásné.