Modelka

Harriet Mannersová je opäť tu. A navyše je celkom iná. Už to nie je šprtka, teraz sa z nej stala očarujúca, obľúbená a coolová baba, ktorá žije vo svete módy. Je z nej modelka, ale napodiv, cíti sa menej populárna a ešte trápnejšia ako v čase, keď bola obyčajnou pehavou ryšaňou s okuliarmi na nose. No ponuka modelingovej agentúry ísť v lete na fotenie do Japonska, to znie ako skvelá dovolenka! Aj napriek tomu, že tam musí vziať svoju mierne strelenú starú mamu Bunty alebo že by tam nedajbože natrafila na bývalého frajera, ktorým je zhodou okolností superúžasný model Nick. Harriet sa však nikto nechystá zničiť senzačné dobrodružstvo v Tokiu, na to si vystačí aj sama......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320822/modelka-lEl-320822.jpg 4.615

Geek Girl/Šprtka (2.)

Model Misfit (2013)

Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno:, Ikar (SK)

Kniha Modelka

SknihouVrukách
11.06.2018

Táto kniha/séria je taká milá a yároveň vtipná. Kniha je pomerne šablonovitá a klišé knih na podobnź spôsob zoženiete rýchlo. Dej je rozhodne zaujímavejší o tom, že sa odohráva v Tokio. Hlavnú hrdinku mám rada i keď je naivná. Dejová aj romantická linka sa mi veľmi páčila a aj múdre postehy hlavnej hrdinky.

Samira
06.11.2017

Milá a opravdu hlavně dívčí série, která se sice drží klasické romantické linky a obvyklého žánrové složení příběhu, přesto má v sobě osobité kouzlo. Hrdinka si vás netradičními a pro danou chvíli nevhodnými, ale inteligentními postřehy prostě získá.
Zápletka však byla jednoduší a musím říci, že první díl byl o kus lepší.
Celkově příjemné oddechové čtení, které však opravdu ocení nejvíce ti, pro které bylo napsáno především.

Ailee
20.10.2017

Já vím, že tahle kniha je svým způsobem strašná blbina, ale za přečtení stojí. Sice nad ní budete občas rozmrzele kroutit očima (pokud jste starší), ale za to ty hlášky... Vracet se k ní asi už nebudu, ale jsem ráda, že jsem ji přelouskala.

warca
25.07.2017

Druhý díl mě opět dokázal pobavit, ale už se mi nelíbil tolik jako ten první. Přesto mě nijak nezklamal a těším se na pokračování!
Bylo to pohodové čtení na jedno odpoledne.

modelky geek Tokio

Holly Smale