Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky

Oblíbená a úspěšná autorka knih pro dospělé se tentokrát rozhodla, snad proto, že je sama maminkou šestileté holčičky, napsat knížku i pro děti. A tak vznikly naprosto originální pohádky, které si jistě rády přečtou nejen děti, ale s nimi také jejich rodiče a prarodiče. Pohádky jsou bohatě ilustrované Petrou Vykoukalovou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50003/garpiskoviny-aneb-bibi-a-ctyri-kocky-50003.jpg 421
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Brána

Kniha Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky

jasmína
30.12.2018

To je snad první knížka, u které dcerka nechtěla usnout a sedala si a byla zklamaná, když byl konec knihy.

Podle mě by se B. Nesvadbová měla víc věnovat dětským knihám, mile mě překvapila.

BooksAnd_me
29.08.2018

Myslím že kniha je skoro pro každého, kdo má rád vtipné zvířecí knížky. Knížka byla nádherně ilustrovaná a vtipná. MŮŽU JENOM DOPORUČIT!

havranice
30.04.2017odpad!

Nejhorší kniha pro děti, která se mi dostala do rukou. Už je to pár let, tak nevím, jestli si děj pamatuji přesně, ale vím, že jsem se fakt zhrozila. Přišlo mi to jakoby vulgární, zcela pro děti nevhodné, takový nějaký často sexualizovaný podtext a jakoby vtipy, hlavní postava tuším otěhotněla s nějakým pánem, který se dál v ději nevyskytoval a dál vztah nijak nepokračoval (což nebylo nijak vysvětlováno ani komentováno) a takové věci tam byly jen tak mimochodem, pak tuším snad nějaký mladý pes tam měl milostný vztah se starší kočkou a poněkud hrubě tam bylo okomentováno to, že ta kočka je vlastně už stará a neplodná , do toho se tam řešila homosexualita ve stylu "láska je láska" - přeskakovala jsem některé stránky, takže možná mi v něčem unikl přesný kontext, ale ten vjem jsem měla opravdu velmi velmi špatný. Nikdy bych to dětem nedala do ruky.

Elulilinka1
25.04.2017

Velice čtivá knížka plná ilustrací. Vtipně psaná a takové já mám ráda. Příběhy domácích mazlíčků jsou vždy legrační a čtenářům všech věkových kategorií vykouzlí úsměv na rtech.
Dávám pět hvězdiček!

Kačkaknihomol
23.04.2017

Nejspíš jsem postižená jelikož čtu knihy pro malé děti, ale nemůžu si pomoct! Nemyslete si, že jsem si tuhle knihu sama koupila, vzala jsem jí totiž pětileté sestře a přečetla ji za jeden večer. Tak strašně mě to bavilo, protože miluju legrační knihy se psy. Občas ségře tuhle knihu vezmu a přečtu si pár pasáží. Asi nejsem normální, co? :D

Kosticka78
01.12.2015

Knížku jsme přečetly s dcerou. Několikrát. Moc hezká a vtipná!

Julek
29.11.2015

Je mi osm. Knížka se mi moc líbila, byla zábavná a vtipná. Dala bych jí tisíc hvězdiček!!!!!!!

Jusťa
02.01.2015

Četla a čtu jí pořád dokola.

pohádky pro děti

Barbara Nesvadbová