Garfieldova show č. 1 - Prokletí kočičáků a další prokletí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Garfield má rozměr navíc! Lenost kombinovaná se žravostí má své následky. Garfield je už třírozměrný! Ale naštěstí o nic méně zábavný. V knize inspirované úspěšným a novým televizním seriálem najdete několik delších dobrodružství. V nich se Garfield vypraví na lov ryb (v akváriu), vyšetřuje únos (plyšového medvídka), protrpí si děsivý obřad zvaný rodinné focení, málem ovládne svět a ještě učiní vzácný nález, který ho málem připraví o střechu nad hlavou. Prostě pár obyčejných dnů v životě slavného oranžového kocoura! První kniha z dětské garfieldovské řady je tady – a brzy budou následovat další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82923/garfieldova-show-c-prokleti-kocicaku-a-dalsi-prokleti-82923.jpg 3.411
Žánr:
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Garfieldova show č. 1 - Prokletí kočičáků a další prokletí

Přidat komentář
trudoš
24.01.2016

Nebudu nikomu nic nalhávat, Garfield je můj vzor. Líný, cynický, sobecký, narcistický, egoistický, sarkastický, bezohledný, nenažraný. Prostě samé ušlechtilé vlastnosti. Jenže když se něčím takovým snažíte zalíbit dětem, jde to dost těžko. O to víc, když se místo na starou dobrou kresbu spolehnete na 3D animaci.
Televizní seriál Garfieldova show není žádný zázrak, ale ještě jsem ho dokázal skousnout. Ovšem komiks vyrobený na základě seriálu, to už je jiná liga. A když říkám vyrobený, myslím tím poslepovaný - v průběhu čtení často narazíte na okénka, které jako by vypadly ze stříhacího pultu, což výsledný efekt jen zhoršuje.
Ani příběhy jednotlivých povídek nejsou nijak úžasné, ale beru v potaz, že v rámci cílové skupiny jsou tak akorát. Jenže já Garfielda nikdy nepovažoval za záležitost pro děti a ta transformace do nové role mi jednoduše nesedla. Přijde mi odbytá, prvoplánová a hloupoučká. Možná bych to viděl jinak, kdyby mi bylo pět let, ale není a už ani nebude.

tyzik.cejka
19.04.2013

super fakt doporočuju mimochodem kniha se jmenuje další příběhy a ne PROKLETÍ


Autor a jeho další knihy

Jim Davis

Jim Davis
americká, 1945

všechny knihy autora

Kniha Garfieldova show č. 1 - Prokletí kočičáků a další prokletí je:

v Přečtených13x
v Doporučených1x
v Knihotéce3x
v Chci si koupit1x