Garfield se vybarvuje

Garfield se vybarvuje https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1681/garfield-se-vybarvuje-1681.jpg 5 31 6

Garfield v barvě série

Vázaná a barevná edice, ve které znovu vycházejí první dva příběhy z Garfielda: Garfield přibírá na váze a Garfield v nadživotní velikosti.

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

sgjoli
20.06.2020 5 z 5

Tenhle kocour mne prostě baví. Ironické, cynické, sarkastické - to je moje. Kočky jsou svérázné povahy, autor to v těchto komiksech umí zachytit prostě na výbornou a já se u toho chechtám smíchy. :-D Jasně, někdy jsou Garfieldovy příhody trochu na hraně, ale kdo by se zlobil? Tyhle vtípky jednoduše nikdy neomrzí.

Atlantis
05.04.2018 4 z 5

Tyto Garfieldovy příběhy jsem kdysi četl v černobílém originále a musím říct, že barva jim dodává příjemné oživení a osvěžení. Jde o zhruba sedmdesátá léta, takže vtipy jsou na dnešní dobu takové jednodušší, prostší a relativně často jsou na jedno brdo. Ale i tak stále zábavné.
Hvězdu strhávám zejména za český překlad a počešťovávání názvů. Když vám Garfield vypráví o Olomouci, tak to prostě vytrhává ze začtení.

Dakarianna
21.08.2016 5 z 5

Nejvtipnější kocour světa... A navíc barevný!:D

Kapis
08.03.2014 5 z 5

Sešitové čb Garfieldy nekupuju a tady tímto barevným, v pevné vazbě ukotveným tlusťochem jsem byl hodně potěšen. Hned se lépe usíná, když si před spaním dáte pár stripů s tímto kocourem. Takhle jsem si zpříjemňval usínání asi 10 dní. Jinak co napsat k chronicky známému a do kostí proniklému stripu, který jsem si už jako dítě vystřihoval z novin? Snad jen pár nemístných hnidopišských otázeček, které mne nenáchávají chladným:

1) žije Jon se "zvířatky" sám nebo v registrovaném partnerství s Lynmanem (takový ten s tím hnědým smetákem pod nosem)?
2) má Jon za barákem farmu na mega-brojlery?
3) ať už Jon žije sám či ne, proč si pokaždé peče celé ultra-kuře?
4) Pokud si ho peče pro sebe a sere ho, že mu to G. pokaždé sežere, proč ho nechává ostentativně nehlídané a nepoučí se?
5) žerou k tomu kuřeti opravdu jen bramborovou kaši a hrášek?
6) a tak bychom mohli pokračovat.........

No tak doufám, že se nikdo nebude pokoušet mi odpovídat;-) a já dávám vysoké hodnocení, protože Garfield je Garfield a mám ho rád:-)

oldshatterhand
19.07.2012 3 z 5

Kdo nečetl neuvěří, že tato kniha je vtipná od začátku po konec. Ale tím životním, nikoliv infantilním humorem, který je v našich končinách čím dál více oblíben.

Bytost na cestě
29.02.2012 5 z 5

Garfield trochu jinak - barevný - a v podobě starší, ze začátků Davisova kreslení :-)