Garfield je výlupek

Garfield je výlupek https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226060/bmid_garfield-je-vylupek-ImQ-226060.jpg 5 35 4

Garfield série

43. sešit stripů nejlínějšího, nejnenažranějšího a nejzábavnějšího kocoura na světě!

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

Garfield: Garfield Goes Bananas

Kuža007
11.05.2023 4 z 5

Skvělé Garfieldovy stripy. Ale spíše průměrný díl. Chybí málo opravdových pecek. Nejlepší stripy:
"(přichází tajemná postava, zvoní na dveře) - Jon: Někdo je za dveřmi. - Babička Jona: Čau, mladej!; Jon: Babičko! Kde se tu bereš? - Babička Jona: Potřebuju pomoc.; Jon: Cokoliv! - Babička Jona: Víš zítra je mistrovství bojových umění? - Jon: Jistě. Chceš se tam jít podívat? - Babička Jona: Ne, chci trénovat! Budu soutěžit! (objímá, resp. přiškrcuje Jona); Garfield: Naše judobabička."
"Jon: Dnes začneš novou dietu.; Garfield: To ne! To vyžaduje drastické opatření. - Garfield: Musím se vrátit v čase, abych se jí vyhnul! - (Garfield běží, pryč, vrací se zmrzlinou) Jon: Hele!; Garfield: Fuj, vy neandrtálci jste oškliví!"
"(Garfield drží dietu) Garfield: Hned se vrátím. - (Garfield odchází, Jon slyší šustění) - Jon: Slyšel jsem obal od bonbónu!; Garfield: A jak víš, že to nebyl obal od celeru?"
"Jon: Naši sousedé podepisují petici se stížností na tvoje lumpárny. - Garfield: Já vím. - Garfield: Ukradl jsem ji. (Jon se plácne přes hlavu)"
"Jon: Garfielde, nejsem si jistý, jestli se ti dá věřit. - Garfield: Jak jsi na to přišel? (rozpažuje se, má v ruce peněženku) - Garfield: Jé, hele. Našel jsem tvou peněženku."
"Garfield: Mohl bych poškrábat Jona. - Jon: Mohl bych nám dojít pro zmrzlinu. - Garfield: Kdo poškrábe Jona, bude mít co dělat se mnou!"
"Jon: Půjčil jsem si film, Garfielde. - Jon: Je v něm všechno! Akce, dobrodružství,... - Jon: a skvělá hudba!; Garfield: 'Shaolinská dechovka'."
"(Jon křičí ze snu, Garfield se probudí) - (Garfield jde Jona proplesknout) - Jon: Díky.; Garfield: Vrací se mu zlý seno mazlení s dikobrazem."

trudoš
01.05.2019 5 z 5

„Jsi v pasti!“
„Jo, v pasti s čokoládovými sušenkami.“
„Taky bych chtěl být v pasti.“

Dakarianna
03.12.2016 5 z 5