Garfield zvažuje možnosti

Garfield zvažuje možnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318875/bmid_garfield-zvazuje-moznosti-ls2-318875.jpg 5 31 3

Garfield série

Jíst, či nejíst? To je hloupá otázka! Další porce pořádné srandy s nejlegračnějším kocourem světa!

Kuža007
14.03.2023 5 z 5

Bezkonkurenčně zatím jeden z nejlepších sešitů Garfieldových stripů, který byly kdy vydány. Rozhodně patří do mé TOP 3, možná se bude jednat i tom vůbec nejlepší. Spousta zábavných a vtipných stripů. A tento díl je bohatý i na množství událostí, které příběh Garfielda, Jona a Odieho posunují na další úroveň. Přichází zde všemi vítané a již dlouho očekávané přání všech Garfieldových fanoušků. Nejlepší stripy:
"Jon: Napsal jsem si pár vtipných hlášek na dnešní rande. - Jon: 'Nazdárek!' - Jon: 'Kterápak vy ste?'; Garfield: Dámy a pánové, Felix Holzmann Arbuckle."
"Jon: Mám rande, Garfielde. - Jon: Ta žena je skutečně MIMOŘÁDNÁ. - Jon: Jestli chápeš, co tím myslím.; Garfield: Chodí jen s mamlasy?"
"E-mail z veteriny: Prosím potvrďte Dr. Líze Wilsonové termín veterinárního vyšetření. - Jonův e-mail: Moje milá šťavnatá Broskvičko,... - (Jonův e-mail čte recepční, velice vystrašený výraz ve tváři)"
"Recepční na veterině: Pan Arbuckle se svým kocourem jsou v ordinaci dvě, doktorko.; Líza: Zní to, jako by tam byla SLEPICE. - Líza: Dobrý den, pane Ar- - (Jon předvádí slepici) Líza: buckle.; Garfield:... a jejich zraky se střetly nad stolem z nerezové oceli."
"Jon: To snad není možné! - Jon: Líza je na rande s jiným chlapem! Ale proč?! - Jon: Možná kdybych se převlékl za francouzského číšníka, mohl bych zjistit, o co tam jde. - Jon: Ale to by byla strašná pitomost, že jo?; Garfield: Rozhodně. - (Jon se ještě chvíli dívá) - (odchází) - (vrací se přestrojen za francouzského číšníka Jon: Jdu tam.; Garfield: Můj hrdina!"
"Jon: budété uš si chtít óbjednát papání?; Líza: Jone? Jste to vy? - Jon: No... é... Ano. Co mě prozradilo? Špatný přízvuk?; Líza: Ne... - Líza: Váš uklízeč. (Garfield převlečený za francouzského uklízeče stolů)"
"Chlap: Tak počkat... Tobě se ten chlápek líbí? - Líza: Vlastně ano.; Jon: Správně! Líbím se jí! - Jon: Líbím?; Líza: Ano.; Chlap: To nechápu.; Helena: A já si nic nepamatuju."
"Líza: Dnešní večer si mi moc líbil, Jone.; Jon: Mně taky. A navíc mám narozeniny. - Líza: Tak všechno nejlepší. (líbá Jona) - Líza: Dostal jsi něco hezkého?; Jon: Život.; Garfield: A žili šťastně až do smrti."
"Jon: Garfielde, rozbil se otvírák na konzervy.; Garfield: Žádný strach. - Garfield: Na takovou krizi jsem připravený. - Jon: To je letlampa?; Garfield: Odstup od konzervy..."
"Jon: Zajímalo by mě, co na mně Líza vidí, Garfielde... - Jon: Že by to byl můj drsný, přesto citlivý, atraktivní vzhled? - Jon: Přestaň se kousat do rtu!"
"Jon: Těším se na dnešní přednášku, Lízo.; Líza: Vážně? Většina lidí to považuje za nudu. - Jon: Já ne!; Líza: Ano? Ty jsi odborník na veterinární medicínu? - Jon: Ne, já jsem odborník na nudu."
"Jon: Tak jsem se rozhodl. Líza říkala, že má ráda poezii. Tak jsem jí koupil sbírku od Nezvala. - (Garfield překvapen Jonovým výběrem) - Jon: Taky jsem jí koupil zpívající rybu.; Garfield: Chvilku jsem si o tebe dělal starosti."
"Líza: Jone... Tvoje sedačka je pokrytá kočičími chlupy! - Líza: To se mi na mužích líbí. - Garfield: Už ji nemůžeš mít. Miluju ji já."
"Garfield: Hezké svátky, Hermane!; Myš: Tobě taky, kocoure. - Garfield: Tak jak?; Myš: Ale, už měsíc je u mě na návštěvě švagr. - Garfield: A co sis přál od Santa Klause?; Myš: Abys ho sežral."

trudoš
31.07.2019 5 z 5

„Ženy jsou vážně záhada. Záhada, která strašně krásně voní.“

Harry_
14.01.2017 4 z 5

Zatím nejnovější český sešit Garfieldových skopičin překládá originál z roku 2006, kdy se stala jedna velká událost v životě Jona Arbuckla. Po těch letech bylo načase ;)