Garfield velevážený

Garfield velevážený https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260769/bmid_garfield-velevazeny-c-44-260769.jpg 5 32 2

Garfield série

Jeho Veličenstvo, král letargie a sultán z pizzerie, vyhlašuje tři dny zábavy!

Kuža007
14.03.2023 5 z 5

Další z řady skvělých knížek Garfieldových stripů. Nejlepší stripy:
"Váha: (crrng) Haló? - Váha: Ne, ne... To je v pořádku. - Váha: To bylo z Titaniku. Zahlédli na obzoru oranžový ledovec.; Garfield: Jestlipak TY umíš plavat?"
"(Garfield je znuděný) - Duch: Bubu.; Garfield: Prosím? - Duch: Bubu, jsem duch.; Garfield: Neříkej. - Duch: Ano, jsem docela děsivý.; Garfield: To tedy nejsi. - Duch: Nejsem?; Garfield: Ani trochu. - Duch: Určitě?; Garfield: Podle mě jsi docela příjemný. - Duch: Nejradši bych umřel.; Garfield: Nevím, jak ti to říct, brachu..."
"Jon: Garfielde, jsi šťastný? - (Garfield se podívá na svou prázdnou misku) - Garfield: Štěstí je miska jenom plná."
"Garfield: Je čas si schrupnout...; Jon: V naší ulici zastavil zmrzlinářský vůz! - (Garfield se nehne) - Garfield: Vypadá to, že stojíme před pořádným dilematem..."
"Jon: Rád bych si s tebou promluvil. - Jon: Řekl bych, že tyhle chlupy jsou tvoje. (Garfield je v období línání) - Garfield: Už ne."

trudoš
23.05.2019 5 z 5

„Garfielde! Chyť tu myš!“
„Jo jo. Ale protože mám sportovního ducha, dám jí náskok. Zhruba dvoutýdenní náskok.“