Garfield ve velkém

Garfield ve velkém https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108776/garfield-ve-velkem-108776.jpg 5 85 12

Garfield série

Průvodce po počátcích kočičí filozofie, aneb jak to vlastně všechno začalo... Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Nultá kniha sebraných Garfieldových stripů!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Garfield: At Large , 2004

PastorMal13
15.03.2022 5 z 5

Zrodila se legenda jménem Garfield. Koho by v roce 1978 napadlo, že se komiks bude číst a hlavně bude stále vycházet i o více než čtyřicet let později.

„My kočky jsme samotáři. S výjimkou jednoho případu... Dokážeme být velmi společenské, když jde o jídlo.“ Myslím, že tato citace vystihuje všechny kočky na světě.

sgjoli
05.06.2020 4 z 5

Kdo by neznal tohoto tlustého, líného kocoura, který miluje lasagne! Tento úvodní svazek mne většinou bavil. Některé stripy jsou, pravda, trochu slabší, ale převažuje většina těch, které mne nutily se pousmát, ušklíbat se, někdy se i smát nahlas. Špetka ironie, cynismu, sarkasmu - to je moje. Humor tu je sice možná trochu jednodušší, ale já asi nejsem v tomhle zas tolik náročná. Pobavila jsem se, zasloužené 4 hvězdy.

StarPopcorn
24.04.2020 4 z 5

Je vidět, jak si autor svůj humor postupnem vytříbil a Garfieldi, co vycházej dnes jsou pecky. Garfield je prostě legenda a zná ho snad každý, kdo čte komiksy.

trudoš
19.03.2020 5 z 5

„Jsem tlustý a líný a jsem na to hrdý!“

Renncha
19.04.2019 3 z 5

První sešit s Garfieldem se mi líbil, ale jsou to začátky a ten humor je slabý, ale všechny začátky toho, co se mi líbí byli ne moc zábavné, třeba u seriálu the Simpsons, mě do 5.serie nebavily-humor suchej a teď je miluju, jak říkám začátky někdy mají pomalý rozjezd.

Kuža007
19.11.2018 4 z 5

Začátky nejsou tím nejlepším odbobím Garfieldových stripů, ale docela dobré.

martina5069
14.08.2018 5 z 5

Další přečtený strip o Garfieldovy aneb jak to všechno začalo nultá kniha. Je vidět, že se za ty roky Jim Davis opravdu vykreslil ale jeho vtip a garfield se nezměnily. Pořád stejně super odpočinková hodinka :-)

marta0912
13.11.2016 4 z 5

Na Garfieldech jsem se naučila číst :D

honajz
10.09.2015 3 z 5

Garfieldovy začátky a jako vždy, když se hledá to správné nastavení a ingredience, chvilku to trvá. Některé stripy ani nejsou moc vtipné, Odie teprve přijde na scénu a teprve v závěru se objeví veterinářka. Některé atributy Garfielda ještě chybějí.

Veveruška1992
30.06.2014 5 z 5

Musím dát koment aspoň k jednomu (ke všem by to bylo nad mé síly :-D). Stripy o líném, tlustém, sarkastickém, inteligentním, lasagne, televizi a medvídka Pookyho zbožňujícím kocourovi prostě nelze nemilovat. Když je mi smutno, vytáhnu jakýkoliv díl a vždycky mě spolehlivě rozesměje. Miluju hlavně stripy s Nermalem, Arlenou a Irmou (ta nikdy nezklame), dobře praštěná je i Johnova rodina (o Johnovi samotném nemluvě, kdo dokáže se zaujetím pozorovat prádlo v pračce? :-D ) Prostě a jednoduše, ten kdo ještě nečetl, tak hurá do toho!! Pro kočkomily je to povinnost. :-D

Karter9899
01.10.2011

To není pravda!!Podle mě to bylo vtipné jako všechny ostatní vydání.

marwin836
14.09.2011 2 z 5

Docela rarita, ale pokud se pamatuju, tak jedno z nejslabším a nejméně vtipných vydání.