Garfield ve velkém

Průvodce po počátcích kočičí filozofie, aneb jak to vlastně všechno začalo... Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Nultá kniha sebraných Garfieldových stripů!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108776/garfield-ve-velkem-108776.jpg 4.674

Garfield

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew

Garfield: At Large, 2004

Kniha Garfield ve velkém

PastorMal13

Zrodila se legenda jménem Garfield. Koho by v roce 1978 napadlo, že se komiks bude číst a hlavně bude stále vycházet i o více než čtyřicet let později.

„My kočky jsme samotáři. S výjimkou jednoho případu... Dokážeme být velmi společenské, když jde o jídlo.“ Myslím, že tato citace vystihuje všechny kočky na světě.

sgjoli
05.06.2020

Kdo by neznal tohoto tlustého, líného kocoura, který miluje lasagne! Tento úvodní svazek mne většinou bavil. Některé stripy jsou, pravda, trochu slabší, ale převažuje většina těch, které mne nutily se pousmát, ušklíbat se, někdy se i smát nahlas. Špetka ironie, cynismu, sarkasmu - to je moje. Humor tu je sice možná trochu jednodušší, ale já asi nejsem v tomhle zas tolik náročná. Pobavila jsem se, zasloužené 4 hvězdy.

StarPopcorn
24.04.2020

Je vidět, jak si autor svůj humor postupnem vytříbil a Garfieldi, co vycházej dnes jsou pecky. Garfield je prostě legenda a zná ho snad každý, kdo čte komiksy.

trudoš
19.03.2020

„Jsem tlustý a líný a jsem na to hrdý!“

Renncha
19.04.2019

První sešit s Garfieldem se mi líbil, ale jsou to začátky a ten humor je slabý, ale všechny začátky toho, co se mi líbí byli ne moc zábavné, třeba u seriálu the Simpsons, mě do 5.serie nebavily-humor suchej a teď je miluju, jak říkám začátky někdy mají pomalý rozjezd.

Kuža007
19.11.2018

Začátky nejsou tím nejlepším odbobím Garfieldových stripů, ale docela dobré.

martina5069
14.08.2018

Další přečtený strip o Garfieldovy aneb jak to všechno začalo nultá kniha. Je vidět, že se za ty roky Jim Davis opravdu vykreslil ale jeho vtip a garfield se nezměnily. Pořád stejně super odpočinková hodinka :-)

marta0912
13.11.2016