Garfield v nadživotní velikosti

Garfield v nadživotní velikosti https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1687/garfield-v-nadzivotni-velikosti-1687.jpg 5 86 13

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Kuža007
07.03.2023 4 z 5

Velice dobrý díl. Vtipné stripy, ale vrcholná Garfieldova doba teprve přichází. Nejlepší stripy:
"Líza: Řekní Á, Garfielde. - Líza: Jestli neřekneš Á, tak ti změřím teplotu. - Garfield: Á."
"Jon: Tady jsme s Garfieldem v Zoo. - Jon: Tady Garfield sedí vedle velmi vzácného papouška v hodnotě 10 tisíc. - Jon: A tady jsem já, jak solím deset klacků za Garfieldův oběd."
"Táta Jona: Jak Garfield snáší pobyt na farmě? - (Garfield se v ohradě projíždí na kvílejícím praseti) - Jon: Myslíš jak farma snáší pobyt Garfielda?"

Vidlička
10.11.2022 3 z 5

Trochu slabší díl, ale i tady se pochopitelně megafrky najdou!

"Vypadáš, jako by sis chtěl jí po ránu zaběhat, Garfielde."
To se mýlíš, propocená ponožko. - Někomu se asi běhání může líbit... ale já jsem nikdy nebyl z kyslíkového dluhu odvázaný...

"Často si říkám, co se asi honí ve tvé složité mysli, Garfielde." - "Nebylo by to úžasné, kdyby se lidé a zvířata mohli dorozumět?" - "Kdybys uměl mluvit, co bys mi řekl právě teď?"
Zabil jsem mouchu někde na tvém koláči s rozinkami.

"Tvůj kašel už zní líp, Garfielde."
To by měl. - Trénoval jsem ho celou noc.

(Na veterině) "Řekni Á, Garfielde." - "Jestli neřekneš Á, tak ti změřím teplotu."
"Á."

"Tady jsme s Garfieldem v ZOO." - "Tady Garfield sedí vedle velmi vzácného papouška v hodnotě 10 tisíc." - "A tady jsem já, jak solím deset klacků za Garfieldův oběd..."

"Jsi moc tlustý, Garfielde, ode dneška máš zase dietu."
Ten mě tak štve. - Kdybych dokázal vylézt na to křeslo, zmlátil bych ho tak, že to ještě nezažil.

"Já vím, že jsi nešťastný, Garfielde, nemusel bych tě držet na dietě, kdyby ses tak nepřežíral."
Nemůžu si pomoct, mám nemocné žlázy. - Moje slinné žlázy jsou hyperaktivní...

Jé, já se cítím dobře. - Mám chuť být dnes na každého hodný. - Určitě na mě něco leze.

Můj dotaz: funguje reinkarnace chronologicky nebo můžete i "skákat"? Každopádně Garfield a já jsme očividně "jedno tělo, jedna duše"!

trudoš
17.05.2020 5 z 5

„Mám tu tabulku odpovídající váhy a výšky. Podle ní, když vážíte 90 kg, máte být 190 cm vysocí. Takže když měříte méně než 190 cm nemáte nadváhu, ale podvýšku.“

Renncha
12.05.2020 5 z 5

Srandovní, Garfield je prostě top :)

Chesterton
06.12.2018 5 z 5

Jeden z mála komiksů (kromě Čtyřlístku a Rychlých Šípů) které jsem ve svém čtenářském životě zvládla. Skutečně hrdý, nepřizpůsobivý a zábavný kocour, který rozptýlí veškeré životní chmury a vyvolává závislost. Život bez něho je velice plochý :o)

Hoshi
05.08.2017 5 z 5

Garfield - můj oblíbený, líný, tlustý, ale přesto hrdý kocour. Jeho zábavné stripy mi vždy vykouzlí úsměv na tváři :)

niki-chan
08.12.2016 5 z 5

Zábavné stripy s mým oblíbeným kocourem, velmi se mi líbil strip s projektorem v zoo :D

martina5069
30.11.2016 4 z 5

Přečteno za chvilku a jako vžd ysem se zasmála :-D Upozornění tento strip je vyhrazený pro tlouštíky a obézní lidi :-D

Netopyr07
17.09.2016 5 z 5

Nad stripem "Haló, cvokárna, berete domácí zvířata?" se pořád válím smíchy.

honajz
17.09.2015 4 z 5

Už je to řádně rozjeté, a i když některé vtipy pořád ještě trpí chybějící nebo nijakou pointou, většina stripů už má stabilně vysokou úroveň plus už jsou zde rozvedeny i všechny podpříběhy (veterinářka, návštěva rodičů na vesnici apod.)

Annie G.
24.11.2014

Hmm, nikdy sem Garfielda nějak nemusela, ale tohle mě bavilo

BooksLucyKing
08.06.2013 5 z 5

Starej dobrej Garfield, s tím se člověk vždycky nasměje, až ho bolí bránice.

Karter9899
01.10.2011 5 z 5

Bezva,stejně jako všechny ostatní díly.

Garfield

Kniha Garfield v nadživotní velikosti je v