Garfield v nadživotní velikosti

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/1687/garfield-v-nadzivotni-velikosti-1687.jpg 4.768

Garfield (2.)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Crew

Kniha Garfield v nadživotní velikosti

Chesterton
06.12.2018

Jeden z mála komiksů (kromě Čtyřlístku a Rychlých Šípů) které jsem ve svém čtenářském životě zvládla. Skutečně hrdý, nepřizpůsobivý a zábavný kocour, který rozptýlí veškeré životní chmury a vyvolává závislost. Život bez něho je velice plochý :o)

Hoshi
05.08.2017

Garfield - můj oblíbený, líný, tlustý, ale přesto hrdý kocour. Jeho zábavné stripy mi vždy vykouzlí úsměv na tváři :)

niki-chan
08.12.2016

Zábavné stripy s mým oblíbeným kocourem, velmi se mi líbil strip s projektorem v zoo :D

martina5069
30.11.2016

Přečteno za chvilku a jako vžd ysem se zasmála :-D Upozornění tento strip je vyhrazený pro tlouštíky a obézní lidi :-D

Netopyr07
17.09.2016

Nad stripem "Haló, cvokárna, berete domácí zvířata?" se pořád válím smíchy.

honajz
17.09.2015

Už je to řádně rozjeté, a i když některé vtipy pořád ještě trpí chybějící nebo nijakou pointou, většina stripů už má stabilně vysokou úroveň plus už jsou zde rozvedeny i všechny podpříběhy (veterinářka, návštěva rodičů na vesnici apod.)

Annie G.
24.11.2014

Hmm, nikdy sem Garfielda nějak nemusela, ale tohle mě bavilo

LucieRej
08.06.2013

Starej dobrej Garfield, s tím se člověk vždycky nasměje, až ho bolí bránice.