Garfield u koryta

Garfield u koryta https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200273/garfield-41-u-koryta-200273.jpg 5 37 8

Garfield série

Boj o místečka s tučným příjmem má předem jistého vítěze. Obsahuje stripy od 27.10.2002 do 31.5.2003.

PastorMal13
12.11.2023 4 z 5

„Mým cílem je nebýt úplná nula Garfielde.“
„Ne! Ne! To nemůžeš udělat Jone! Mysli na svoje fanoušky! Nasadil jsi laťku, které se pokoušejí dosáhnout nuly na celém světě!“

Kuža007
18.04.2023 5 z 5

Další vynikají díl Garfieldových stripů. Byť v tomto díle je trochu méně opravdových pecek. Nejlepší stripy:
"Myš: Jdu ohryzávat trámy. - (Jon je na Garfielda naštvaný) - Garfield: Doufám, že si vrazíš třísku do dásně!"
"(Garfield v převleku za Santu Clause, Jon nadšený) Garfield: Hou, hou hou! - (probíhají myši) - Garfield: Elfové."
"Jon: Myslíš, že mám?; Garfield: Tím nic nepokažíš. - (Jon se podívá a běží si sednou na klín Santa Clause) - Jon: ...a přítelkyni a chlupatou hruď a sebevědomí a... .; Garfield: Ještě nikdy jsem toho tlouštíka neviděl zadržovat slzy."
"Garfield: (k Jonovi) Neotravuj mě. - Garfield: Řekl jsem, neotravuj mě! - Garfield: Ty prostě mermomocí musíš existovat, viď?!"
"(Jon je ve stínu) - (objevuje se jako akční hrdina ve stylu Jamese Bonda) Titulek: Jon Arbukle - Akční hrdina - (Jon se pouští do boje) Titulek: Celosvětový ideál chlapa - (Jon ukazuje svá bojová umění) Titulek: Chodící reklama na testosteron. - (Jon proskakuje okna na laně s krásnou dívkou po boku) Titulek: Krotitel nejdivočejších srdcí! - (Jon se probudil ze snu) Jon: Áááchjóóó - Garfield: Další sen na téma: Kam jsem to proboha dopracoval?"
"Jon: A den je pryč, Garfielde.; Garfield: Bál jsem se, že nikdy neskončí. - Jon: Nemůžeme ho oživit.; Garfield: Oživit nudu? - Jon: Nikdy se nevrátí.; Garfield: Radši zamkni dveře, kdyby se o to pokusil."

Vidlička
07.12.2022 5 z 5

J: Tloustneš.
G: Já? - Uff! Myslel jsem, že se svět smršťuje!

J: Nosím v peněžence tvojí fotku.
G: Fakt?
J: Každému ji ukazuju.
G: Správně!
J: Získávám tak u lidí soucit.
G: Tohle sis na mě připravil!

J: Velikost dárku není důležitá, Garfielde... - Důležité je, že na tebe někdo myslí
G: Tak mysli ve velkém.

J: Ty jsi domácí zvíře a já jsem tvůj pán - Nejdůležitější věcí v tvém životě je pánův hlas. - Posloucháš mě?"
G: Promiň, myslel jsem na uzeniny.

G: Jone, mámě párátko? - Zůstal mi mezi zuby chleba a šunka. - ...teď me napadá, máme nějaký sýr?

H: já, duch zesnulých hamburgerů, jsem tě přišel strašit za tvé zločiny!
...polk...
G: Chtělo to víc ducha zesnulého kečupu.

G: Je načase trochu shodit. - Nikdo není doma... - ...a přitom je tu narváno.

J: Něco ti uvízlo mezi zuby, Garfielde.
G: Kde?
J: Přímo mezi horními jedničkami.
G: Co to je?
J: Je to lednička.
G: Nemáme nějakou hodně silnou zubní niť?

J: Zahrajeme si hru, Garfielde. - Budeme dělat, jako že jsi energický. - Nebo že jsi užitečný!
G: (leží) Nebo že je dneska silná gravitace.

J: Ach, to je krásný západ slunce. - Existuje snad něco krásnějšího?
G: Řekl bych "rybí pomazánka".

J: To je ale krásný slunečný den!
G: Potřebujeme silnější závěsy.

Moje alter ego opět v prvotřídní formě! A dokonce jsem se náhodou trefila do dílu, kde Garfield taky slaví Vánoce, je mi holt souzenej!!

niki-chan
11.10.2020 5 z 5

Další skvělý Garfield, který se svého koryta nevzdává za žádných okolností :D

Nelíísek
02.08.2019 5 z 5

Perfektní oddychový komiks

trudoš
15.03.2019 5 z 5

„Jaký je ten bylinkový čaj?“
„Není to kafe, takový je!“

Merlinit
26.12.2014 5 z 5

Brilantní součást mé sbírky.

Harry_
01.12.2014 4 z 5

Klasika, která nezklame :)