Garfield - tuny zábavy

Garfield - tuny zábavy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28886/garfield-tuny-zabavy-28886.jpg 5 45 4

Garfield série

Krátce poté, co vyšlo 27 číslo, už vyrazil (nebo spíš těžce vyfuněl) na pulty knihkupectví nový Garfield. Tentokrát s pořadovým číslem 28 (v podstatě 29, pokud počítáme i nulté číslo) a opět se v něm dozvíme zásadní filozofické pravdy ohledně jídla, spánku a kopání do psů. Což se v životě hodí.

Kuža007
28.03.2023 4 z 5

Výborný humor Jima Davise prostřednictvím Garfielda. Všechno super a zábavné. Ovšem za častou recyklaci stripů v tomto dílu o jednu hvězdu míň. Nejlepší stripy:
"Jon: Kde je Odie? Snad se mu nic nestalo. - Garfield: Klid, Jone. Co by se mu v letadle mohlo stát? - (Odie vystrkuje hlavu z okna letadla)"
"Jon: Vyrážíme na pláž!; Garfield: Co to...? - Jon: Místní nosí palmové listy, takže hned zapadnu! - Jon: Jsi-li v Římě, chovej se jako Říman!; Garfield: Tak tohle je kreténov."
"Garfield: Dnes se mi cestou k plotu stala legrační věc. Potkal jsem čivavu a zeptal se jí, kolik je hodin. - Garfield: Ona na to: Je mi líto, na to jsem krátká! - (okolo Garfielda se shromáždili naštvané čivavy s vytesanými zuby) Garfield: To byla jen legrace! Čivavy jsou vážně krásné plemeno krysy, totiž psa! Ale chtěl jsem vám vyprávět..."
"(Garfield šplhá na strom) - (je na své větvi, s nápisem reservé) - Garfield: Už jsem tady štamgast."
"Garfield: (na stromě) Dnes je větrno. - (Garfielda plesknou dnešní noviny) - Garfield: Blíženci: Dnes dosáhnete nových výšin."
"(Garfield leží) - (zvoní telefon) - (Garfield jde ten telefon zvednout) - Líza: Haló, pan Arbuckle? Tady Líza, Garfieldova veterinářka. - Líza: Na zítra jste objednaní na přeočkování vašeho kocoura... - (Odie heká do sluchátka) - Garfield: Ta injekce mi stojí za to vidět, jak tohle bude vysvětlovat."

trudoš
29.04.2018 5 z 5

„Dnes se budu o všechno dělit s ostatními! Jen co najdu ty ostatní, kteří mají to, co chci.“

Harry_
12.04.2015 4 z 5

Stripy od: 5.2.1995. do 9.9.1995.
Číslo sešitu sebraných stripů vydaného v ČR: 28

eliska18
08.10.2012 5 z 5

Kdo by nemiloval Garfielda? Kdo by se v něm neviděl? :)