Garfield to vyklopí

Garfield to vyklopí https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28885/garfield-to-vyklopi-28885.jpg 5 45 3

Garfield série

Garfield vrhl na většinu knihkupectví svou šestadvacátou a zbrusu novou knihu (tedy aspoň u nás, venku jsou tak někde u čtyřicítky). Asi už jen těžko bychom našli nějakou neotřelou a originální informaci, kterou bychom na vás vybalili. Je zbytečné začít popisovat Garfieldův prožluklý charakter, jeho vztah k stupiditě zakleté do psa jménem Oddie a k životnímu zkrachovalci Jonovi... a se rozplývali nad tím, jak je Garfield legrační a parádní. Tohle platilo u prvního čísla a platí to i u šestadvacátého.... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Fajn. Smolná éra Jima Davise, která začala dílem 23, skončila. Už je to zase ten Garfield napěchovaný dynamitem z humoru. Nejlepší stripy:
"(Jon slyší třísknutí dveří) - (Garfield naštvaně tříská dveřmi) - (jde k dalším dveřím) - (Garfield opět tříská dveřmi) - Garfield: Když mám vztek, vždycky třískám dveřmi. - (Jon čeká na naštvaného Garfielda) - (Garfield třískne Jonem o dveře)
"Jon: Moje rybička! - Jon: Koukej ji ihned vrátit, Garfielde! - (Garfield po čase vrátí do akvária kostru rybka) Jon: Garfielde!"
"(Garfield a pes běží, pes štěká) - (oba běží ještě rychleji, pes štěká hlasitěji) - (oba se zastaví) Garfield: To nemá cenu. Ten zmrzlinářský vůz nedohoníme."
"Jon: Tak se setkáme v sedm, Lindo. - Jon: Já?... No, jsem vysoký, pohledný s výrazným svalstvem. - Jon: Miluju rande naslepo.; Garfield: Dojdu ti pro nafukovací bicepsy."

trudoš
01.03.2018 5 z 5

„Cvičení by ti dodalo více energie.“
„Díky za varování.“

Harry_
12.04.2015 4 z 5

Obsahuje stripy od: 28.11.1993 do 2.7.1994.
Číslo sešitu sebraných stripů vydaného v ČR: 26