Garfield široko daleko

Garfield široko daleko https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195178/garfield-siroko-daleko-195178.jpg 5 66 5

Garfield série

Další pokračování rozpustilých dobrodružství štíhlého, sympatického, neustále bdícího a dobře naladěného kocoura, který má rád pondělky a jídlo pro něj není formou drogové závislosti. Ke všem se chová hezky (zejména miluje pavouky a psa Odieho), není vůbec líný, ctí svého pána Jona a… no jasně. Dostali jste mě logikou. Kdyby to takhle opravdu bylo, proč bychom takovou kravinu proboha vůbec vydávali?... celý text

Literatura světová , Humor , Komiksy

Vydáno: , Crew

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Opět další skvělý díl Garfielda. Skvěle jsem se pobavil. Nejlepší stripy:
"Jon: Garfielde, ty jsi perla., Garfield: Jé, děkuju, Jone. - Jon: A víš, jak perly v mušlích vznikají?, Garfield: Jakpak? - Jon: Stálým drážděním okolí!, Garfield: Jon se na mě asi zlobí."
"Jon: Tohle by ti mohlo osvěžit paměť, Garfielde... lasaně! - Garfield: Ne díky, Jone. Ale neměl bys nějakou tlusťoučkou šťavnatou myš? - Garfield: Tohle bych z fousů už nikdy nedostal., Jon: Bééééé!"
"(Garfield je extrémně hubený, jde po ulici, je to sen) - (hubený Garfield propadá přes mříž do kanálu, skutečný Garfield se probouzí ze sna) - Garfield: (u ledničky, cpe se) Byl to jen sen! Byl to jen sen! Byl to jen sen!"

trudoš
04.09.2016 5 z 5

„Garfielde, už přece nemůžeš mít hlad. Musíš trochu shodit. Do snídaně už nic nedostaneš.“
„Opravdu to chceš, Jone? Víš, jak dopadnou podvyživení lidé? Stanou se z nich modelky, Jone. To je to, co chceš?!! Modelku?!“

studentik
16.01.2012 5 z 5

Velmi pěkná knížka... Ale některé prupovídky jsem pochopil až na podruhé =)

marwin836
14.09.2011 5 z 5

Můj první Garfield.. A taky začátek mé Garfieldománie. :)

PanKérka
10.02.2011 5 z 5

Jako vždy jsem se pobavila :)