Garfield se vytahuje

Garfield se vytahuje https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1682/garfield-se-vytahuje-1682.jpg 5 60 6

Garfield série

A je tu opět Garfield, který má obroský pupek a zasypává fanoušky jak vtipnými, tak cynickými hláškami. Tentokrát se Garfield ukazuje po dvacátépáté a zpívá novou písničku. Jako v minulích komiksech se zde lze setkat s Johnem, Odiem a Garfieldovím oblíbeným medvídkem Pookym. Takže se připravte na pořádný nával vtipů v podání mluvícího kocoura a jeho společníků.... celý text

Kuža007
11.03.2023 4 z 5

Jednu hvězdu dolů. Tento díl je z těch všech asi nejslabší. Ostatně od dílu 23 je to takový mírný sešup, takže doufám, že tento trend nebude již dlouho pokračovat. Jim Davis měl asi velice špatné období. Nejlepší stripy:
"Jon: Lidé mají mnohem větší mozek než kočky. - Garfield: Ty určitě. - Jon: Kruci, jak fungují ty dveře?; Garfield: Velký a prázdný."
"Jon: Tady jsme byli na matějské pouti. - Jon: Dům hrůzy byl fakt strašidelný.; Garfield: Museli nás vyvést. - Jon: Ječel jsem ještě hodinu potom.; Garfield: Splašil poníky."

Damato
02.07.2019 5 z 5

Tohle je prostě naprosto dokonalá oddychovka , kdy se člověk směje vlastně i sám sobě.

trudoš
30.01.2018 5 z 5

„Měl bys cvičit, Garfielde.“
„Já cvičím! Zjevně ne každý je schopen rozeznat jemný rozdíl mezi kočičím cvičením a povalováním.“

terka95
20.07.2017 4 z 5

Nikdy jsem na Garfielda nekoukala, ale vtipy mě pobavily:) i když se našly i takové, které jsem nepochopila :D

lady
09.12.2011 5 z 5

Garfield a jeho dobrodružství jsou skvělá.Jim Davis má vkus a smysl pro humor.

Karter9899
01.10.2011 5 z 5

Hodně jsem se u toho nasmála.

komiksy Garfield

Jim Davis
americká, 1945
1997  93%Garfield přibývá na váze
2004  90%Garfield ve velkém
1998  93%Garfield váží slova
1997  93%Garfield v nadživotní velikosti
2008  92%Garfield se vytahuje

Kniha Garfield se vytahuje je v