Garfield - přežije nejsilnější

Garfield - přežije nejsilnější https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186213/garfield-39-prezije-nejsilnejsi-186213.jpg 5 44 3

Garfield série

39. sešit stripů nejlínějšího, nejnenažranějšího a nejzábavnějšího kocoura na světě!

Kuža007
13.04.2023 5 z 5

Opět další skvělý díl Garfieldových stripů. Je jen škoda, že ty nejlepší pecky přijdou všechny až ke konci. Nejlepší stripy:
"(Odie jde okolo Garfielda) - (Odie na něj dýchá) - Garfield: Smrdí mu z tlamy.; Jon: Hej! Kde mám druhou botu?!"
"Jon: Strašně se omlouvám... - Jon: To byla zas paní Fenyklová.; Garfield: Povídej. - Jon: Proč tu ženu tak mučíš?; Garfield: Protože existuje. - Jon: Schováváš jí zubní protézu?!; Garfield: Když má vztek, kouše. - Jon: Podstrkuješ jejímu psovi muffiny plněné projímadlem?!; Garfield: Co je na tom neobvyklého? - Jon: A píšeš jí mýdlem na čelní sklo auta: Fenyky benyky?!; Garfield: Víš, že neumím psát... Zaplatil jsem za to jednomu klukovi! - Jon: Co s tebou mám udělat?!; Garfield: Uklidni se... Tumáš, dej si muffin."
"(Garfield sedí) - (někdo řeže strop, padají úlomky) - (na Garfieldovi přistane pes v obleku akčního hrdiny) Pes: Mission Impesible!!"
"Garfield: Já neříkám, že Jon má nemožné šaty. - Garfield: Ale podíval jsem se do jeho skříně. - Garfield: Dvě stě molů spáchalo sebevraždu."
"Hlas v TV: Dnes večer uvidíte, jak šílený vědec vložil mozek psa do hlavy zombie. - Hlav v TV: V klasickém hororovém filmu... - Hlav v TV: Noc blbých mrtvých.; Garfield: Taková krutost vůči zombiím."
"Jon: Já tě asi nikdy nepochopím. - Garfield: To se mi líbí... - Garfield: Tajemný Garfield v Karpatech."
"(Garfield a Jon jedou v autě) - Jon: Nekoukej na mě tak... Neztratili jsme. - Jon: Jen jsme si trochu zajeli, to je všechno. - Jon: Potřebuju jen nějaký orientační bod a bude to v pohodě... uvidíš. - Jon: Stavíme se tady na něco k jídlu a potom už dojedeme domů cobydup. - Jon: Dva hamburgery a hranolky; Celník: Hier platit, dálnišní mýto, mein herr. - Garfield: Ten prodavač měl kožené kalhoty na kšandy.; Jon: Řekl jsem ti, ať se na mě tak nekoukáš."
"Jon: Heleno, pro tebe bych přeplaval i tu největší řeku! - Jon: Co?... Dobře. - Jon: Hledá v atlase nějaké peřeje zamořené piraňami.; Garfield: Domácí příprava se vyplácí."
"Pes: Mrkej na ty ostré zuby!; Garfield: Páni... - Garfield: A co tyhle drápy?; Pes: Óóóó. - Garfield: Rozhodli jsme se spojit proti pošťákovi."

trudoš
29.01.2019 5 z 5

„Tu bonboniéru jsem koupil pro svou holku!“
„A já jsem ji snědl. Týmová práce!“

Harry_
12.04.2015 5 z 5

Stripy od: 19.8.2001 do 23.3.2002.
Číslo sešitu sebraných stripů vydaného v ČR: 39.