Garfield něco peče

Garfield něco peče https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139583/garfield-37-neco-pece-139583.jpg 5 41 4

Garfield série

Neuvěřitelný sedmatřicátý sešit Garfieldovách vylomenin. Stripy od: 11.6.2000 do 13.1.2001.

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Další skvost v dlouhé řadě sešitů Garfieldových stripů od Jima Davise. Humor pořád na vysoké úrovni. Nejlepší stripy:
"Jon: Tak jak se máte, doktorko?; Líza: Dobře. - Jon: A jak se má váš přítel?; Líza: Žádného přítele - - Líza:... nemám.; Garfield: Madam, můžete si za to sama."
"Líza: Jsi si jistý, že ti to projde, Jone? - Jon: Ale jo... Do tohohle kina chodíme pořád. - Jon: Dva, prosím.; Prodavač lístků: Hele, Karle! Ten mrzák s ocasem je tu zas!"
"Garfield: Uff. - Garfield: Lidi, to je dneska pařák!; Zmrzlina: To tedy je.; Zmrzlina: Vypadáš, že by ses potřeboval trochu zchladit, kámo... - Garfield: Ne, ne, ne... Jsi jenom přelud, nemůžeš být skutečná. - Zmrzlina: To se nikdy nedozvíš, když alespoň neochutnáš. - Zmrzlina: No tak. Ty víš, že mě chceš... - Jon: (telefonuje) Olizuje vám sádrového trpaslíka."
"(Garfield nic nedělá) - Jon: Chytly mi vlasy! - Jon: Masožravá veverka! - Jon: Chtějí mě deportovat do Mongolska! - Jon: Kobylky! - Jon: Tvoje večeře se maličko zpozdí. - Garfield: Proč se všechny nepříjemnosti stávají jenom mně?!"

trudoš
16.12.2018 5 z 5

„Sežral jsem k obědu stonožku. Když jsem ji polykal, kopala a kopala, kopala a kopala, kopala a...“

Kočičídívka10
07.07.2018 5 z 5

Miluju příběhy a vtipy Garfielda a spol. :-)

Harry_
12.04.2015 5 z 5

Je super, že mu ani po těch letech nedocházejí nápady! :)