Garfield - lepší vrabec v tlamě

Garfield - lepší vrabec v tlamě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163180/garfield-38-lepsi-vrabec-v-tlame-163180.jpg 5 42 5

Garfield série

Nejnovější kniha příběhů slavného oranžového kocoura! Pavouci, psi a jiné poživatiny, třeste se!

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Velice krásné a vtipný stripy s oranžovým kocourem jménem Garfield. Velice krásné kresby Jima Davise. Nejlepší stripy:
"Hlas v TV: Moby Dick - Hlas v TV: Velryba, posedlý námořní kapitán, honička, boj,... Ahab zaklepal bačkorama, Moby odplouvá do soumraku. Konec - Hlas v TV: Další díl 'desetisekundových příběhů' uvidíte za týden.; Garfield: Příště dávají Vojnu a mír."
"Garfield: (nese lopatu s vykopanou kytkou) Odie vyhrabal kytky ze záhonu! - Garfield: A kruci. (otočil se, vzápětí se vrací vez lopaty) - Garfield: Odie vyhrabal kytky ze záhonu!"
"Doktůrek: Jone, rád bych s tebou pokecal, ale mám rande. - Jon: Podívejte támhle na tu tlustou stračenu. - Doktůrek: To je moje holka.; Garfield: Ty černobílé šaty vám moc nesluší slečno!"
"Jon: Tak copak máme na záznamnímu nového? - Stáňa: Jone, tady Stáňa. Změnila jsem si jméno. Nikdy mě nenajdeš. Ha, ha, ha! - Marta: Jone, Marta... Nemůžu s tebou chodit, protože jsem alergická na nudu. - Nikola: Jone, tady Nikola. Nechoď za mnou. Přes vodní příkop se nedostaneš. - Marie: Jone, tady Marie... Koupila jsem si bojového psa, vycvičeného útočit na lidi se špatnou kolínskou. - Sandra: Jone, tady Sandra. Ještě jednou vytoč moje číslo a zlámu ti ukazováček. - Jon: Tááák...; Garfield: Tak se zbav toho záznamníku. Jde z něj hrůza!"

StarPopcorn
14.05.2020 5 z 5

Very Nice

trudoš
07.01.2019 5 z 5

„V životě je mnoho věcí, které nikdy nepochopím. A všechno jsou to ženy.“

Kočičídívka10
07.07.2018 5 z 5

Moc hezkém! :-)

Harry_
12.04.2015 5 z 5

Stripy od: 14.1.2001 do 18.8.2001.
Číslo sešitu sebraných stripů vydaného v ČR: 38.

komiksy Garfield

Kniha Garfield - lepší vrabec v tlamě je v