Garfield #09: Není troškař

Garfield #09: Není troškař https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1696/garfield-neni-troskar-1696.jpg 5 54 5

Garfield série

Opět je tu Garfield. Věčně hladový, cynický a nabručený. Zkrátka takový, jak si na něj potrpíme.

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Crew

Kuža007
Kuža007
16.03.2023 5 z 5

Opět další díl skvělých Garfieldových stripů. Dobrá práce. Nejlepší stripy:
"Jon: Jsem rád, že jsme viděli, teto Gusto.; Teta Gusta: To já taky, Jone. - Jon: A radši zapomeň na ten svůj zálusk na Johna Travoltu. Mohl by to být tvůj vnuk. - Teta Gusta: Hlavně to neprozrazuj na mojí internetové seznamce!"
"Líza: Váš kocour se těší dobrému zdraví, pane Arbuckle.; Jon: Super. Teď si promluvme o nás dvou. - Líza: Jasně.; Jon: Opravdu? - Líza: Dlužíte mi 200 korun.; Garfield: Jak rád slyším škádlení milenců."
"Garfield: Já s písničkou jdu jako ptáček, sem tam spadnu na nos, to... - (Garfield padá do kanálu) Garfield:... se ví. - Garfield: A sakra! O městské kanalizaci se říkají strašidelné věci! - Garfield: Mluví se o mláďatech aligátora, spláchnutých do záchodu, která v kanálu dorostla do obří velikosti. - Garfield: Ale tohle je trochu moc. (vidí obří rybku, obřího kanárka a obřího aligátora."
"Vánoční básnička: Jak orli se sobí spřežení žene, vozka je pobízí, volá je jménem: Vpřed, Dashere, vpřed Dancere, vpřed , Vixene a Prancere, běž Cometo, běž Cupide, běž Blitzene a Dondere!; Garfield: Alle schnell voraus! - Vánoční básnička: Na plot a na střechu sobi vzlétněte, a lidičkové vy se rozprchněte.; Garfield: To se nemůžou prostě rozejít? - Vánoční básnička: Jak listí ve větru před velkou bouří, když na zeď narazí, vzhůru zamíří, tak na vrch stavení spřežení sedá, v saních se vezou hračky a děda.; Garfield: Nalaďte si nás zase zítra. To nejlepší teprve přijde."
"Jon: Odie, chtěl bys jít na procházku? - Jon: Dobrá... Potřebuju vodítko. - (Garfield donesl oprátku) Jon: Ty se do toho nepleť."
"Jon: To je milé! Nezmar mi přinesl noviny. - Jon: A pantofle, a fajfku! Co víc může chlap chtít? - Garfield: Co třeba ženskou (v zubech má ženskou nohu)"
"Garfield: Zajímalo by mě, jak rychle dokážu běžet. - Garfield: Zajímalo by mě, co se stane, když do těch dvířek narazím při machu dvě? - (pošťák sražený a omlácený o dveře) Garfield: Zajímalo by mě, jestli je za zabití pošťáka doživotí."
"Jon: Odie! Padej od toho stromu! Garfielde! Vylez z té písečné překážky! - Správce golfového hřiště: Pane, nevadilo by vám dodržovat řádnou golfovou etiketu? - Jon: Promiňte, ale já z těch mých zvířat snad zblázním.; Správce golfového hřiště: (ukazuje na Jonovy šaty) Mluvím o téhle maškarádě."
"Garfield: Večeře je na stole drahá. - Arlena: Je to čerstvé?; Garfield: Ha ha ha, no jistě, že jo! - Garfield: ty noviny jsou teprve včerejší."
"Jon: Ahoj, Nezmare. Ty jsi, ale roztomilý. - Garfield: A já jsem vzduch? - Jon: Ty můj chudáčku! - Garfield: Vzbuzovat soucit umím taky. - (Garfield se praštil talířem o hlavu) - Jon: To byl můj nejlepší talíř.; Garfield: To byla moje nejlepší hlava."

trudoš
trudoš
12.01.2021 5 z 5

„Víte, co mi nejvíc vadí na dietě? Jídlo je společenská záležitost. S dietou je člověk vždycky sám.“

martina5069
martina5069
21.11.2020 4 z 5

Náhodou v pořadí 9tý strip co mám přećtený a zrovna halloweensko vánoční. Ideální, když potřebujete vypnout mozek :-)

Harry_
Harry_
07.04.2013 5 z 5

Jeden z těch lepších sešitů. :)

eliska18
eliska18
08.10.2012 5 z 5

Asi jako bych si připravovala svačinu do školy :)

Garfield

Kniha Garfield #09: Není troškař je v