Gantz 31

Gantz 31 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486020/bmid_gantz-31-NXU-486020.jpg 4 20 4

Gantz série

Zatímco Kei pomáhá uprchlíkům, snaží se Tae přežít své zajetí bez úhony – což není zdaleka lehký úkol. Reika a zbytek Gantzova týmu se mezitím pokoušejí přijít na to, jak Katastrofu odvrátit. Není však na protiakci příliš pozdě?

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , Crew

Covenant
22.09.2023 5 z 5

Skvělý díl. Důkaz toho, že bylo dobré pokračovat se čtením dál i přes jednotvárné díly. Konečně získáváme nějaké odpovědi a taky trochu naděje, po těch masakrech.

Lenka.Vílka
13.12.2022 5 z 5

Jednatřicátý díl Gantzu je jiný. Hodně jiný a mě se moc líbil.

Poslední díly za mě postrádaly prvek odpovědí alespoň na některé otázky. Potom jsme se dostali jinam a přišla nechutnost a zmar. Jenže tenhle díl...byl strašně fajn. Skoro nic se v něm na první pohled nestane, ale v té druhé vrstvě je toho poměrně hodně. Třeba to v akvárku bylo krásným důkazem, že ti stačí naděj. A byť se k tobě chovají jako ke zvířeti je to jenom na tobě, zda se jím staneš sám v sobě. Stejně jako ty drobné dílčí vítězství, která ti dodají sebevědomí, že to stojí za tu námahu. I kdyby to znamenalo nevyhrát válku.

Zbytek děje je o sestavování týmu a potom je...no, konec, no...ale to nevadí :)

Nevimm
29.01.2022 3 z 5

už se v těch postavách ztrácím. A málo akce.

p3tris
28.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Zatímco se Tae sbližuje se svým spoluvězněm, někdy až nepříjemně důvěrně, Kei se při pokusu o její záchranu neštítí ani takových věcí, jako braní rukojmí. Co mu zbývá, když ho mimozemšťané považují jen za potravu a dotěrný hmyz? Ale hmyz, který se stal na vesmírné lodi veřejným nepřítelem číslo jedna. Mezi tím zbytek týmu zjišťuje další informace o černých koulích a pokouší se zorganizovat obranu s pomocí ostatních týmů. jenže Gantz už ztrácí svou moc... Jednatřicítka je méně akční díl, který však dává odpovědi na některé dříve nevysvětlené otázky.

Hiroja Oku
japonská, 1967