Sním o tobě

Série Gamblers - Přijdu si pro tebe - Sním o tobě Derek Craven se dokázal vypracovat z naprosté bídy na majitele nejluxusnější londýnské herny. Nebylo to nijak snadné: na cestě k obrovskému majetku a vysokému společenskému postavení se musel obrnit vůči zištnosti a pokrytectví svého okolí. Nyní sice patří mezi anglickou smetánku, ale je z něj tvrdý a podezřívavý muž s okoralým srdcem. Když se díky pracovním povinnostem setká s mladičkou Sárou Fieldingovou, rozčiluje ho její nevinnost a naivní chování. Avšak v jeho ponurém království, kde se třpytí drahocenné šperky a lidé získávají či ztrácejí obrovská jmění, se může šedá myška změnit v okouzlující krásku, která uhrane i světaznalého muže. Derek ke svému překvapení zjistí, že ta obyčejná dívenka z venkova dokázala otřást jeho cynickou duší, vzbudit v něm vášeň a naději na to, že by mohl být upřímně milován....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/9456/gamblers-snim-o-tobe-dkt-9456.jpg 4.6234

Gamblers (2.)

Vydáno:, Domino

Dreaming of You (1994)

Kniha Sním o tobě

petraj30

Romantická, krásná a taaaaaaaaak sladká, kniha působila jako balzám:-) velmi se mi to líbilo, ale první díl mi přišel o chloupek lepší

Romantický bonbónek od Lisy, který se mi moc líbil. Derek byl prostě zlatíčko:-)).

ariel platto
15.08.2018

Derek byl úžasný, už v předchozím díle jsem se na něj moc těšila. Sára byla taky moc fajn. Ale nějak jsem Derekovi nemohla uvěřit, jak moc se do ní zamiloval, když vím, že v předchozí části byl platonicky zamilovaný do Lily. Čekala jsem něco víc VAU, co zastíní Lily.

Maruš.D
15.08.2018

Další kniha ze série Gamblers je úžasná. Obě postavy jsou zajímavé, nenudí a prostě a jednoduše si je zamilujete. Příběh je poutavý a vtáhne vás do děje, takže nemáte možnost se nudit :-))

vcielka
17.06.2018

Precitane druhykrat a stale sa mi to paci rovnako. Od Kleypasovej sa asi dozivotne neodtrhnem.

Ajwy
07.03.2018

Opravdu jsem se velmi příjemně pobavila. Styl vyprávění této autorky prostě miluju. Její postavy mají charakter, nenudí a co se týče těchto dvou hlavních hrdinů, byli jedni z jejích nejlepších. Celý příběh byl pěkně vystavěn bez hluchých míst, kde by se člověk nudil. O zvraty a vtipné momenty není nouze. Takhle to má být.
Musím souhlasit s ostatními, ta obálka je příšernost.

isner
13.10.2017

Hezký romantický příběh, silná hrdinka a rozervaný hrdina, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Moc se mi příběhy od Lisy Kleypas líbí, ty historické i ty ze současnosti. Jen ta obálka je opravdu hrozná.

avalonek
09.10.2017

Já jsem se prostě nemohla odtrhnout.Četla jsem u kojení,u kočárku,před spaním,div,že jsem vůbec spala.Opravdu moc hezká kniha..Z hlavní hrdinky se stala silná a nezávislá žena,která se nenechá do ničeho nutit a stojí si za svým názorem..A Derek,kdyby takový chlapy existovali,tak jsme mi ženské naprosto spokojené..