Přijdu si pro tebe

Přijdu si pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1948/bmid_gamblers-prijdu-si-pro-tebe-7go-1948.jpg 4 361 48

Hazardní hráči série

Londýn, 1820. Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího...Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Domino

Then Came You , 1993

Jarmila.ruzicka
15.03.2024 5 z 5

Tuhle mam nejradsi.

MarusKra
09.10.2023 4 z 5

Nic neocekavaneho, ale cetlo se to dobre.

Senza Jenka
30.07.2023 4 z 5

Jako obvykle u této literatury, byl děj poněkud předvídatelný. Jen ohledně Dereka a hledání Nicol... Že by se takový znalec podsvětí nedozvěděl ani ň... Nevěřím.

Ewe291
18.07.2023 3 z 5

No mna to neohurilo. Lili by som preplaskala za vsetko, za jej spravanie, za jej nazory no prosto za vsetko. Bolo unavujuce knihu docitat ale zachranovali to Alex s Derecom a ostatnymi lebo inak by som ani nie v polovici zatvorila

Edita1702
28.02.2023 5 z 5

Hned od začátku se v příběhu stále něco děje, knihu bych akorát přejmenovala z rebelky hraběnkou....Alex se k Lili dokonale hodil, jen Dereka mě bylo líto. Ale určitě knihu doporučuji přečíst.

turecko76
22.01.2023 5 z 5

Moje prvni knizka od Kleypasove prekonala me ocekavani. Od zacatku do konce byla napinava a romantika hezky jiskriala.

Bergerac16
03.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Negativa: naprosto šílený obrázek na knize. Lehce šestákově působily Derekovy potlačované city vůči Lily, přirozeněji by působilo normální přátelství mezi nimi. Probůh, opravdu museli kupovat toho medvěda?!:-)
Pozitiva: excentrická hrdinka je skvělým osvěžením, je zraněná, s bolavou minulostí, a tak žije na hraně, podle hesla "když do pekla, tak na krásném koni", výstřední image jí vyhovuje, protože její skutečné emoce jsou tak v bezpečí před okolím. Vztah Lily a Alexe je hezky vygradovaný, díky bohu žádná láska na první pohled, jsou si opravdu cennými soupeři, má to šťávu. Scéna, kdy Alex vyhraje nad Lily v kartách je hodně žhavá, originální.
Po přečtení dalších knih od LK považuju Přijdu si pro tebe za to nejlepší, co napsala...Lily i Alex jsou nejoriginálnějšími postavami.

johana3160
02.12.2021 3 z 5

Hezky pribeh, ktery trochu vynika nad ostatnimi “pohorsujici” hrdinkou… neoslni neurazi

allyska
26.11.2021 5 z 5

Lise se knížka opět povedla. Bavila jsem se, mezi hrdiny to jiskřilo a byl tam krásně propracovaný příběh.

evik2710
19.07.2021 4 z 5

Moc pěkný

miruska1
20.04.2021 5 z 5

Krásné. Prostě skvělá Lisa Kleypas

katkaq
20.04.2021 3 z 5

Další série a další nápad. V Lily hoří neustále oheň a čtenář postupně poznává, co ještě najde za jeho září. Naopak Alex je velmi uhlazený a právě proto tvoří dokonalý pár. Derek skvěle doplňuje situaci a přidává do příběhu jistou temnotu. Hezky vyvážená kniha.

Verunka4444
22.03.2021 5 z 5

Áááách,to byl balzám,Lily a Alex se mi nesmírně líbili.Na začátku čtení jsem si nemyslela,že mě příběh pohltí,ale opak byl pravdou a já se skoro celou dobu jen připitoměle usmívala :) ♥ ♥ ♥

MonaLisa42
28.05.2020 4 z 5

Velice příjemná a čtivá kniha, která umí překvapit, napnout i pobavit.
Knihu jsem přečetla jedním dechem a byla jsem moc zvědavá, jak to dopadne s malou Nicol. Musela jsem se velice přemáhat, abych se nepodívala na konec knihy.
Líbí se mi, že nás příběh zanesl do historicky hříšné smetánky a ne pouze do plesových sálů pod dohledem matron. Postava Lili mě potěšila, obdivuju ji za její zábavné kousky a odvahu. Konec příběhu je prostě krásný :-)
Bohužel ale musím přiznat, že se mi nelíbila rychlá změna v citech hlavního páru - V jeden moment se nenávidí a další den se dobrovolně žení. Také si myslím, že zde mohlo být více scén z jejich manželského života :-(
Velice se těším na příběh o Derekovi, který je prostě úžasný. Děkuji!!!

lusitta05
13.05.2020 4 z 5

Mne sa celkom páčila, vtipná romantika.

Majjina
21.03.2020 3 z 5

Celkem dobrá kniha až na rychlý a přeslazený konec...

Petra-1
09.11.2019 4 z 5

Velmi dobrá kniha. Vtipná a se zajímavou zápletkou.

luci2
30.10.2019 5 z 5

Cetla jsem po letech znovu a musím říct, ze se mi příběh libil více než prve. Lily je energická sibalka, která se nezalekne skoro ničeho, ani Alexe. Jejich slovní přestřelky byly osvěžující a příběhu dodali na zajímavosti. Alex je opravdovým rytířem na bílém koni. A postava pritele Dereka do příběhu hezky zapada a bez něho by příběh nebyl ono. Proto už se na Dereka a jeho vlastní příběh moc tesim. Kdo váha jestli číst tuhle knihu, tak neváhejte a jdete do toho.

moudivlacek
30.09.2019 4 z 5

Krásný romantický příběh - o jedné "divožence" lady a lordovi, který má obrovsky velké a laskavé srdce, i když na to vůbec nevypadá. Každopádně ti dva vám připraví krásné chvíle u této knihy, tak jako mně.

DUNIKO
24.08.2019 5 z 5

První knížka od této autorky a jsem nadšená. Moc pěkné.Kdyby chudák Lily věděla že to půjde s Nicol tak rychle když se s tím svěří Alexovi tak by mu to řekla hned jak se s ním prvně setkala ale to bysme přišli o krásný příběh♥️plný jiskření,vzteku, odhodlání,beznaděje i naděje a v neposlední řadě lásky.

Anglie 19. století romance historické romance

Lisa Kleypas
americká, 1964
2017  86%Chladnokrevný ničema
2004  86%Tajná láska
2001  87%Přijdu si pro tebe
2005  87%Tajemství letní noci
2000  84%Záhadná kráska

Kniha Přijdu si pro tebe je v