Zrušené zásnuby

Zrušené zásnuby https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368339/bmid_zrusene-zasnuby-orr-368339.jpg 4 24 4

Galloway Trilogy série

Romanticko-historický příběh ze Skotska poslední čtvrtiny 14. století. Jenny Easdalová je připravena smířit se se svým osudem. Souhlasila, že se provdá za muže, jehož nikdy nebude milovat – ale ještě předtím se vydá zažít poslední dobrodružství. Doprovází skupinu kočovných umělců a poznává svět opojné svobody. A potom se, příliš brzo, ocitá v nebezpečí – ohrožuje ji tajný pomstychtivý plán politického spiknutí a muž, který přijel, aby ji odvezl domů. Sir Hugh Douglas, jehož povinností je vrátit se se vzpurnou nevěstou svého bratra, není připraven na to, že Jenny je důvtipná a odvážná, a její uhrančivé oči zapůsobí na jeho srdce bojovníka. Zatímco si veselí minstrelové hrají na dohazovače a mezi Hughem a Jenny to začíná jiskřit, schyluje se ke spiknutí proti Skotsku... a vše, co je dvojici drahé, je ohroženo.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Tamed by a Laird , 2009

rampapa
16.08.2022 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle autorku a to jak píše. Jenny jsem si hnedka oblíbila a Hugha taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

viola5163
13.06.2021 3 z 5

Myslím si, že tato kniha si mé hodnocení zaslouží i když nesplnila mé očekávání, jako mé ostatní oblíbené tituly z této edice. Jako vždy pěkná zápletka a vykreslené prostředí, ale nevím proč...prostě hrdinka by na mě měla působit dobrým dojmem, silná nezávislá žena která si nenechá říkat co má dělat a tak se snaží vyhnout svatbě, ale na mě osobně spíše působila jako malá holka co toho chce ještě hodně zažít a tak si najde výmluvu, aby se nemusela vdát a uteče. Zbytek knihy je naštěstí dobrý a myslím, že i přes tento nedostatek na začátku stojí za přečtení.

kacenka6144
26.05.2020 4 z 5

Je to již několikátá knížka téhle autorky, kterou jsem četla. A konečně jsem si ji trochu užila. Nevím, jestli autorka píše v jiných knížkách daleko těžkopádněji nebo je to věc překladatele, ale u téhle knížky jsem se při čtení "netrápila". A příběh se mi taky docela líbil. Proto 4*

Ála1968
13.04.2020 3 z 5

Nevím proč,ale kniha mě moc neoslovila.Nebyla vyloženě špatná,ale moje nadšení se nedostavilo.

Skotsko romantika romance historické romance

Amanda Scott (p)
americká, 1944