Galaxy Trucker: Drsná štreka

Galaxy Trucker: Drsná štreka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486734/bmid_galaxy-trucker-drsna-streka-GjJ-486734.jpeg 4 2 2

Přemýšleli jste někdy při hraní Galaxy Truckera, co ti malí plastoví astrounauti a ufonci opravdu zažívají? Jaký je to pocit řítit se vesmírem na lodi posvařované z kanalizačních trubek, doufat, že meteor netrefí zrovna to slabé místo vaší lodi a že vesmírní piráti číhají tentokrát na jiné trase? A jak těžké má trucker živobytí, když většinu letů nedokončí a skončí v mínusu? Pokud ano (a vlastně i pokud ne), je tu vás pro milý a humorný příběh ne příliš úspěšné samotářské truckerky Fran a jejího zvídavého upovídaného parťáka, hnědého ufona Wallyho.... celý text

Literatura světová , Sci-fi

Vydáno: ekniha , CGE

Galaxy Trucker: Rocky Road , 2017

lyriq
lyriq
19.10.2022 4 z 5

V podstatě nemám, co bych dodal, neboť bych jen opakoval hodnocení SONP. Zábavná kniha, navíc zdarma. :)

SONP
SONP
22.02.2022 3 z 5

Pro mě velké překvapení v podobě knihy napsané podle deskové hry. Cože? Ale opravdu, i takové knihy jsou. A na to, že jsem si knihu stáhl zadarmo na stránkách vydavatele deskové hry Galaxy Trucker, jsem se opravdu dost dobře pobavil. Dokonce mi to z počátku připomnělo legendárního Stopařova průvodce. Pak sice kniha trochu ztratila dech a tah na bránu, ale dočetl jsem ji opravdu s chutí. 70%

Autorovy knížky

Jason A. Holt