Anglický špion

Anglický špion https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310271/mid_anglicky-spion-hxk-310271.jpg 4 111 26

Kultovní členka – byť bývalá – britské královské rodiny, milovaná pro svou krásu a charitativní činnost, zavržená bývalým manželem a jeho matkou, anglickou královnou… Když na palubě její jachty vybuchne bomba, britská zpravodajská služba pochopí, že jediný člověk, který dokáže vystopovat jejího vraha, je legendární špion Gabriel Allon.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , HarperCollins Polska

The English Spy , 2015

Foks
29.05.2017 4 z 5

Tedy ten konec mi na Silvu přijde trochu odfláklý. V tomto díle se pro mě to charisma Allonových příběhů jaksi vytrácí. Chvílemi jsem se nudil. A doporučil bych vydavateli změnit korektora. Těch chyb a překlepů... Hrůza. Dávám 75%.

Mammoth
27.02.2017 4 z 5

Klasika, na kterou je pravidelný čtenář série a G. Allonem zvyklý. Svižný příběh, nenudí a nechává v napětí až do konce, byť je každému jasné jak to dopadne.

derminator
30.01.2017 5 z 5

Starý dobrý Gabriel Allon zase nezklamal. Kniha je velmi poutavá, napínavá, zajímavá zkrátka vše co od špionážního románu očekávám. Myslím si že v dalších knihách Keller Gabriela nahradí, ale to se nechme překvapit už nyní se těším na další knihu. Autor potvrzuje, že je v současnosti nejlepším autorem špionážních románů. Hlavně umí udělat dobrou zápletku a vrací i příběhy již ze starších knih a tak to mám rád. Za mě jednoznačně dobrá a doporučitelná kniha co si zaslouží 95%.

rodak
15.01.2017 4 z 5

Trochu jsem se ztrácel ale je to stále výborné čtení .Bylo by dobré kdyby někdo znova vydal první díly.Je to téměř nesehnatelné.

Mako123123
26.12.2016 5 z 5

Za poslednú dobu asi najlepšia časť. Hodne tomu pomohla prítomnosť Kellera (pobavenie), potom tá tragédia (smútok) a na konci narodenie dvojičiek (nová nádej).

Selinute
13.11.2016 5 z 5

I tato novinka od Daniela Silvy byla opět velmi dobrá. Mám moc ráda tuto sérii s Gabrielem Allonem a jeho "přítelem" Christopherem Kellerem. Za mě plný počet, jinak ani dát nemůžu.