Futurama: (P)ohyby v čase

Legendární Futurama se zrodila v hlavě tvůrce kultovního seriálu Simpsonovi Matta Groeninga. Nejde jen o další retrofuturický sci-fi komiks, ale o šokující intergalaktické vícedimenzionální dějiny science-fiction! Smůlou pronásledovaný poslíček Phillip J. Fry se poslední den roku 1999 vydá na osudovou donášku pizzy do kryolaboratoře, kde je náhodou zmražen na tisíc let. Když ho znovu rozmrazí, píše se rok 3000. Fry se ocitá v Novém New Yorku a najde práci u svého praprapra… pra synovce v doručovatelské službě Planet Express. Cestuje do nejzapadlejších koutů vesmíru, kam doručuje ty nejpodivnější zásilky. Potkává podivné mimozemské formy života, donchuány v sametových kombinézách, ztřeštěné mutanty či hlavy celebrit ve sklenicích. Futurama je plná monster, kyborgů, nejpodivnějších kreatur, nesmyslných vynálezů, smrtících paprsků a robotů, ale tvůrci do ní propašovali i trochu opravdových lidských citů - a hlavně hodně smíchu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31934/futurama-p-ohyby-v-case-31934.jpg 4.348

Futurama (komiks)

Futurama: The Time Bender Trilogy (2006)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Jota

HanKasp
11.09.2017

Oddechové čtení na jednu až dvě cesty vlakem. (P)ohyby v čase obsahují čtyři kapitoly, které na sebe navazují. Tentokrát se hrdinové Futuramy ocitnou na planetě Zemi, na které však chybí lidé. Kdo v tom má prsty? Jak jinak než profesor. Co myslíte, podaří se jim vrátit lidi zpět na zem? S Futuramou putujete do minulosti - starého Řecka a Říma, do doby dinosaurů, do doby upalování čarodějnic v Salemu nebo do 1. světové války.

Lenna75
10.11.2016

Futurama je opravdu super seriál a stejně tak i komiks, je totiž na dost podobné úrovni jako Simpsonovi.

Mixxa
23.02.2016

Snad nejlepší komiksové vydání Futuramy! Pobavila jsem se. :-)

Aki12
30.11.2015

Z tohoto výtisku jde jasně poznat, že Groening sice do tvorby příběhu nijak nezasáhl, ale scénárista Ian Boothby si dal velmi záležet, aby příběh nesl původní poslání všech Groeningovek. Komiks jsem četl už 3-krát a pořád se zasměji stejnými hláškami.

cepice
26.09.2013

Seriál je seriál. Nebylo to špatný, ale není to tak dokonalý jako v televizi...

Phoenix16.cz
04.08.2013

Praštěný seriál = praštěný komiks. Komu se líbí, určitě si rád přečte i tištěnou formu.

Beatris
20.07.2013

Nejlepší ze všech Futurama komiksů, který jsem doteď četla! Sranda od začátku až do konce.

Daxie L. Jesus
09.03.2013

Pochybně ohybně úžasně zkomiksované.

Wolf_1
30.12.2011

Skvělí komiks ;-) všem kdo mají rádi futuramu doporučuji

Autoři knihy

Matt Groening