Ocelový alchymista 7

Ocelový alchymista 7 https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409885/bmid_fullmetal-alchemist-ocelovy-alchymi-xLV-409885.jpg 5 71 4

Fullmetal Alchemist série

Kde byl Alphons Elric tu krátkou chvíli, co byl vymazán z existence? Kde byla jeho duše? Když bratra unese tajný spolek, který se snaží odhalit alchymistické tajemství jeho stvoření, je na Edovi (a jisté ženě v domácnosti) aby se vypravili přímo do jámy lvové a bratra zachránili.

Lenka.Vílka
11.03.2024 5 z 5

("Také by mohl pomoci silný šok." ... "Tak silný šok...? ... Až přijdu domů, zkusím ho majznout po hlavě...")

To je ale náhoda, že zrovna když Edward odjede kvůli zkoušce, tak unesou Ala! Strašná náhoda! Alespoň má Izumi dost prostoru všem nakopat zadek a především vynadal Alovi, že se nechal unést. Jako všechno má svoje hranice! :D

Jenže jak se ukáže, nebude to nakopání zadků zase tak jednoduché. Ani když se vrátí bráška...

Super akční díl :)

knidopel
19.09.2023 5 z 5

V tomto dílu se setkáváme s novými zápornými postavami a je zde opravdu hodně akce. Jsem zvědavá na další díl.

KillHurt
26.03.2020 5 z 5

Díl nabitý hlavně akcí a spousty pěkných scén. Postavy se o něco víc prohlubují a opět nám autorka dokazuje, že její svět není zrovna pěkné místo. Na konci jsem si říkal, kdo je vlastně největším záporákem tohoto dílu?

sola_lupa
03.12.2019 4 z 5

Tento díl mi přišel o trošku slabší než díly předchozí. Stále jsem ale napjatá, co se bude dít dál.