Ocelový alchymista 9

Ocelový alchymista 9 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425203/bmid_fullmetal-alchemist-ocelovy-alchymi-lWc-425203.jpg 5 63 4

Fullmetal Alchemist série

Ed i Al se vrací do hlavního města na velitelství, ale čekají tu na ně jenom špatné zprávy. Plukovník Maes Hughes byl zavražděn… a hlavním podezřelým je Maria Ross. A venku zatím řádí oživlý sériový vrah, tajemný homunkulus a voják posedlý pomstou…

Lenka.Vílka
31.03.2024 5 z 5

Tak tenhle díl je doslova v ohni!

Tady se děje takových věcí, ale zároveň se  vlastně nic nikam neposune. Je to jenom jeden malý krůček, který ale ovlivní všechny věci kolem, proto je moc fajn, že je to takhle hodně rozebíraný. Už je venku, že Hughes nežije, takže plán "Neřekneme jim to", teda moc dlouho nevydržel. A ten, kdo ho zabil...jo, to se najde hodně rychle. Až moc rychle. Zatímco venku mimo vězení se dějí ještě o trochu šílenější věcí.

Tenhle díl je dost o postavách, ale potom se to tak nějak přehoupne do závěrečné dost šílené naháněcí akce úplně každého každým...aby kniha skončila v tom (jak je zvykem) nejlepším. Takže spokojenost :) jenom to strašně rychle uteče :(

OsolenéKnihy
04.05.2020 5 z 5

Tady prostě nejde hodnotit jinak než plným počtem, zatím mě žádný díl nezklamal.

sola_lupa
10.04.2020 4 z 5

Díl to byl fajn. Nevím proč, ale začala jsem se najednou ztrácet v postavách, i když v předchozích dílech jsem s tím problém neměla. Možná to bylo jen jejich rychlým zmiňováním za sebou.
Každopádně, jak už tu je zmíněno přede mnou - v nejnapínavějším momentu je děj useknut. To mi přijde dost podlé! Snad až se dostanu k dalšímu dílu, mi naskočí, kde byl příběh přerušen, případně dojde k té méně oblíbené variantě: další díl začne trochu jinde.

Adasin
24.11.2019 5 z 5

Pořád skvělé, plné akce, zajímavých postav a emocí. Jenom škoda, že to uteče tak rychle a skončí v nejnapínavějším momentu. Teď zase čtvrt roku čekat, až vyjde další díl. Ještěže už existuje anime zpracování.

manga

Kniha Ocelový alchymista 9 je v