Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273648/bmid_laska-na-druhy-pokus-nPW-273648.jpg 3 273 46

Full Hearts série

Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout, že žije po boku takového sobce? Potupená Claire si tedy sbalí kufry a zamíří na turistický ranč do Colorado Springs, kde se chce ucházet o místo šéfkuchařky, doufajíc, že jí klid venkovského prostředí pomůže získat ztracenou životní rovnováhu. Jenomže když poprvé uvidí svého nového šéfa Cola, podlomí se jí kolena – tohle je rozhodně ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy poznala. A i když jí rozum radí, aby si od něj držela co největší odstup – vždyť přesně takový krasavec ji připravil o všechny ideály –, vrhne se Claire do náruživého milostného vztahu. Netrvá to však dlouho a minulost se jí opět krutě připomene...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Break in Two , 2013

Mellisek
07.04.2019 5 z 5

Velice pěkné, realistické, četlo se to jedna báseň :) . Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Prostředí mi bylo podvědomé z jiné knihy a přesto to bylo naprosto originální. Autorka nezklamala

wendy944
13.03.2019 5 z 5

tohle byla krasna kniška nemělo to hybu

AliceTief
10.01.2019 4 z 5

Je pravda že příběh je velice poutavý, zápletka dobrá, ale je fakt že pasáže co se sexu týče už jsem potom přeskakovala, už toho bylo celkem moc =D

Lóra1961
10.09.2018 1 z 5

Kniha začala celkem slibně, brzy však sklouzla do červené knihovny říznuté pornem.

DomenicaRisa
02.06.2018 odpad!

Jak může někdo takovou slátaninu vůbec napsat? Trochu mi to připomínalo jeden díl z Coctail série od Alice Clayton, ale nesahalo mu to ani po kotníky. Jedno obrovské klišé. Ty záchvaty žárlivosti by normální chlap těžko snášel.
Od knížek tohoto žánru nemám nějak velké očekávání, ale tohle byla hrůza. Snaha tam stůj co stůj nacpat nějaký extra zvrat se autorce moc nevyplatil. Přišlo mi to dost přeplácané a umělé.

dreamertyna
28.05.2018 2 z 5

Kniha přečtena a pro mě teda zklamaní. Od autorky jsem přečetla i jiné knihy a ty mi přišly kvalitnější. Tady mám pocit, jak kdyby to psala nějaká puberťačka, která se neumi vžít do opravdových situacích. Jak už se zmínily některé čtenářky pode mnou, kniha byla celkem nudná a scény se sexem jsem také přeskakovala, protože to bylo jedno a to samé dokola. Zprvu se mi jevil skvěle Cole jako chlap ale poté co celkem v pohodě vzal zpět bejvalku a tjada na 100% je to tvoje dítě a on to přijal jako fakt bez testu otcovství mi přišlo postavený na hlavu. Věřím, že některým se kniha bude zdát skvělá ale tento příběh byla pro mě ztráta času. Už bych se k němu nevrátila. :)

Szekynka
21.02.2018 5 z 5

Poutavě napsaný příběh, docela jsem nečekala až takovou zápletku. Tento typ knih je často napsán podobně nicméně tentokrát "zjevení" z minulosti překvapilo.

Mišule_11
11.01.2018 3 z 5

Anotace vypadá slibněji než samotný příběh je..! :) Dlouho mě žádná z knih tolik nezklamala, jako právě tahle! Romantický příběh Claire a kovboje se mi líbil.. :) Ale začátek mezi nimi byl na mě až příliš rychlý, mnoho opakovaného sexu a to mám erotiku docela ráda. Až příjezd Gabriely trochu příběh oživil a vnesl trochu napětí čí to dítě vlastně je..? A nejvíc jsem jim záviděla ty krásné výhledy, krajiny a přírodu v okolí :D

LucyDvorska
15.10.2017 5 z 5

Knihu jsem zhltla za jedno jediné odpoledne. Nemohla jsem se otrhnout, musela jsem číst, i když jsem vařila. Hrozně jsem chtěla vědět, jak to bude pokračovat a koho je vlastně to dítě. Skvělá kniha. Mně se moc líbila, i přesto že všichni víme, že romány mívají šťastné konce i tak se mi kniha neskutečně líbila! :)

ardeas
07.10.2017 1 z 5

Bože, prečo som to len začala čítať? A to som si myslela, že som mala v poslednej dobe blbú ruku pri výbere kníh. Toto je asi povestná čerešnička, ktorá to zaklincovala. Jedna hviezda za ten zvrat udalostí.

Dej je nudný, plochý, bez dynamiky a nejakého hlbšieho odkazu. Prvá polovica je desná červená knihovňa, ktorú som preskakovala. Nebolo tam nič čo som ešte nečítala a musím povedať, že takto napísané sa mi to doslova hnusilo.
Druhá polka mala konečne nejakú opodstatnenú zápletku, konflikt, ale štýl akým je napísaný príbeh to opäť zadupal do zeme. Autorka je asi príšerná idealistka, lebo všetko mi príde okato naplánované a z tohto dôvodu som nevedela uveriť ani jednej emócii.
Finále dokonalé klišé. Záver = hromada balastu na jednoduchej idei príbehu korunované štýlom a prevedením. Bieda.

jitka7
28.09.2017 2 z 5

Mě tato kniha strašně zklamala. Na začátku jsem se tak smála, bavilo mě to. Pak byla ruka v rukávě a pak se vlastně skoro nic nedělo. Až na ten konec. Mrzelo mě, že autorka neudržela humor mezi hlavníma postavama. A přitom to vypadalo tak slibně.

susinka
29.04.2017 3 z 5

Tahle knížka mi chvilkama přišla zastaralá, hlavně výrazem ,,lůno" několikrát se opakujícím (milostné scény jsem pak už raději vynechávala) a pak jsem si všimla, jak kdyby tam spisovatelka vecpala pár sponzorů.
Jinak hezký příběh. Začala mě bavit více druhá část. Na letní dovolenou bych si jí asi vzala.

andy_nejedla
13.04.2017 5 z 5

Knížka je hodně oddychová a líbila se mi, ve chvíli, kdy jsem si říkala, že to je furt to samé, objevila se Gabriela a všechno bylo jinak, dokonce jsem si i řekla, že to nemůže být pravda... :-)

Lena79
27.12.2016 2 z 5

Jsem zhruba ve dvou třetinách a musím uznat, že se nudím. Nejzajímavější na příběhu se mi zdá prostředí, do kterého je zasazen.

pageta
08.09.2016 1 z 5

Tak velkou blbost jsem ještě nečetla, možná 50 odstínů, ale tam bylo aspoň zpestření v podobě úchylného hlavního hrdiny. V této knize nebylo naprosto nic záživného, místy mi přišlo jako by to psala nějaká 16-ctka v hormonální bouři. Ze zvolání " Ach ty můj kovboji" už mám kopřivku. Škoda toho ztraceného času, rozhodně se teď zaměřím na mou velmi hloupou vlastnost - Vždy dočíst to co jsem načla...

kytarka
20.07.2016 5 z 5

Lehce erotický román. Příjemné oddechové čtení.

cukrovka
06.06.2016 3 z 5

Zajímavý námět a prostředí. Hlavní hrdinové mě také zaujali, ale vyprávění nemělo žádný pořádný spád. Některé situace byly zbytečně protahované a bez jiskry.

alzbeta4340
28.05.2016 2 z 5

Námět dobrý, provedení dost neumělé a vše ještě zdůrazněno odbytým překladem. Dvě třetiny příběhu jsem se nudila a přemýšlela, že knihu odložím. Závěr to trochu zlepšil, ale i tak mě kniha zklamala.

renca106
17.05.2016 3 z 5

Klasický romantický příběh, ale hezky se to čte. Není tomu asi moc co vytýkat. Na odreagováni to není vůbec špatné.

trape
09.05.2016

Tuto knihu si ani nemohu přidat do přečtených knih.10 kapitol se asi nepočítá. Více by byla ztráta času. Ovšem obal knihy je moc hezký.

láska vaření romantika

M. J. Summers (p)
kanadská
2016  68%Láska na druhý pokus
2017  79%Láska bez pravidel
2022  86%Manželkou podruhé
2016  77%Šance na lásku
2018  76%Zlomená srdce

Kniha Láska na druhý pokus je v