Klikatá cesta

Klikatá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426371/bmid_klikata-cesta-pjI-426371.jpg 5 411 146

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Crooked Street , 2019

anája
10.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Tak ze začátku jsem se nemohla zacist. Proti ostatním knihám se to tak nějak tahlo.Ale pak to byl masakr. A ten konec? Ten byl nečekaný a tak překvapivý , že to nemůžu rozdychat.spoiler po záchraně života, ze by ho zradila. Potřebuji nutně pokračování

hlenicka
06.10.2022 4 z 5

Frost opět nezklamal. Co stránka, to napětí. Lombard je všem v patách, ale kdo je tenhle tajemný prelud... Víc se mi líbil noční pták, ale tohle mělo taky spád a nutí vás to číst, dokud nejste u konce.
Jediné, co bych vytkla je, jak autorka pokaždé dokonale popisuje místo, kde se kdo ať už nachází, nebo kdo kam jede. Já fakt San Francisco neznam, proto mi to nic neříká a už presakuju řádky, protože jsem leda tak zmatená z názvu ulic a míst. Konec mě trochu taky zklamal. Ale výborný thriller, který stojí za přečtení!

dencazrnu
07.09.2022 5 z 5

Tak tohle byla neskutečná bomba! Celou dobu co jsem knihu četla jsem pořád přemýšlela a vymýšlela, kdo za tím vším je. Opravdu neskutečně napínavá zápletka, která vás bude držet celou dobu a s napětím budete čekat na výsledné rozuzlení. Co však přišlo na poslední straně, to jako wow! Úplně mě to vystřelilo z bot a já říkám - okamžitě chci ještě další díly s Frostem! Teď hned!!

hanzmb
26.08.2022 5 z 5

I třetí Frostovo dobrodružství je zajímavá a čtivá kniha. Bohužel však kvality 2. dílu nedosahuje. Asi začínám být alergický na ty souboje čestného hrdiny s tajuplnou organizací. K tomu otevřený závěr. Čtenář by se mohl alespoň těšit na pokračování, ale ono žádné zatím neexistuje, přestože po této knize napsal autor 10 dalších s jinými hrdiny.

Janizoun
22.08.2022 5 z 5

Tak tento spisovatel mě mile překvapil a všechny tři "Frostovky" jsem četla jedním dechem. A musela jsem si je pořídit i do své knihovny :-) Knihy se moc líbily i mé mamce a ta je náročný čtenář :-)
Po delší době krása v tomto žánru. Doporučuji nejen tuto knihu, ale i další díly. Nezklamala mě ani jedna ze tří knih. Za mě super.

lenka.plaszova
25.07.2022 4 z 5

Celkem mi trvalo, než jsem se do knížky začetla. Poslední čtvrtina mě však chytla a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Nechybělo ani několik zvratů.

MarianP
12.07.2022 5 z 5

Menej známy autor, ale chvalabohu zaňho! Dávno som nečítal takú napínavú detektívku, ktorá síce nemala nejaú dokonalú zápletku, ale za to to bola jedna parádna jazda. A záver? Dokonalý chyták od autora, nad ktorým som sa pousmial. Milý IKAR viac takýchto kníh!

ddkk
09.07.2022 5 z 5

Dočetla jsem a napadlo mě: A co teď?!? Brian Freeman si s námi hezky pohrál. Ve třetím pokračování skvělé série si nás s Frostem Eastonem pěkně povodili, než teprve na samotném konci odhalili, jak to všechno v San Francisku je. A vlastně stejně, kdopak ví...

Vynikající a pořádně zamotaný thriller, který je radost číst. Poctivý a čestný detektiv, sympaťák, chytrý a neúplatný, kterému jsem celou dobu držela palce. A samozřejmě miláček Shack, kdopak by odolal?

Plný počet a doporučuji celou sérii.

janina66
05.07.2022 5 z 5

Úžasné! Klikatá, velmi napínavá cesta, která nás provedla celou knihou. Stále jsem čekala, kdy se odhalí, kdo je Lombard. No a ten úplný závěr mě tedy dostal! Už teď se nemůžu dočkat pokračování!!!

P3_tis
19.06.2022 4 z 5

Tady mi chvíli trvalo, než jsem se zacetla a zorientovala v množství postav.
Autor nás celou dobu udržuje v napětí , kdo je Lombard. A ten konec? Rada bych se dočkala nějakého pokračování, protože tohle bylo dost nečekané….

cukrovka
24.05.2022 5 z 5

Autor opravdu dokáže udržet čtenáře v napětí. Velmi zajímavý a zamotaný detektivní případ. A ten závěr??? Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Snad nějaký bude.

playada
23.03.2022 4 z 5

Kdo je Lombard ? ;-)

alva1
15.03.2022 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíce. Hlavní hrdina je sympaťák. Očekávala jsem v závěru nějaký zvrat, ale tento byl překvapivý. Snad to bude pokračovat, protože takové nedořešené konce nemám ráda. Ale za mě rozhodně palec nahoru.

Hope80
18.01.2022 5 z 5

I třetí díl této série byl naprostá bomba. Škoda, že již další díl nebude. Série bude patřit mezi moje oblíbené. Děj byl opravdu napínavý, dokonale napsaný a konec? - velké překvapení!!!!

konicekbily
13.01.2022 5 z 5

Pro čtenáře napínavých thrillerů, a to hodně zamotaných a s rychlým tempem postupujícím dějem je toto jedinečná lahůdka. Cesta ke spravedlnosti je hodně klikatá, ale je vůbec možné při vyšetřování po ní ke spravedlnosti dojít, když autor klade do cesty jednu překážku za druhou a náš hrdina mnohdy neví jak a s kým dál? Po poutavém vyprávění jsme s hrdinou dorazili k cíli - ale je to cíl? Skvěle vystavěný příběh s náznakem možného pokračování!

Nikkaa
05.01.2022 5 z 5

No toto jako nedávám až takové překvapení jsem nakonci nečekala, ale samozřejmě klobouk dolů... Zase neuzavrena věc a těším se na pokračování

lištička123
27.12.2021 5 z 5

Ani třetí díl nezklamal, byla to jízda. Výborná záležitost.

Makůvka
07.12.2021 5 z 5

I třetí díl této série byl fakt úžasný. Detektiva Frosta jsem si hodně oblíbila a doufám, že další díl na sebe nenechá dlouho čekat, protože ten konec ...

Kubajzz
29.11.2021 4 z 5

Třetí kniha ze série a opět super thriller. Knížka se dobře četla, měla spád, určitě doporučuji k přečtení.

oleg121
17.11.2021 3 z 5

Za mňa tentoraz tak trochu sklamanie, no je to zrejme môj subjektívny pocit, nakoľko mňa takáto tematika veľmi nebaví. Na rozdiel od predchádzajúcich časti teda nižšie hodnotenie, no jednak obľuba celej série a záverečný cliffhanger v tejto časti zaisťujú, že v ďalších častiach série budem pokračovať.

Brian Freeman
americká, 1963