Ďábel v ulicích

Ďábel v ulicích https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2082/dabel-v-ulicich-2082.jpg 4 19 5

Fritz Malone série

Ve městě se šíří strach. Je překrásné podzimní ráno, Den Díkuvzdání. Soukromý detektiv Fritz Malone se čistě náhodou ocitne na kraji Central Parku přesně v okamžiku, kdy tudy prochází slavnostní průvod masek. Zastaví, aby si to prohlédl, když v tom okamžiku spatří osamělého střelce, který si na nízké zídce na druhé straně ulice připravuje k výstřelu nablýskanou pistoli. O několik vteřin později již přeplněnou ulicí létají kulky. Malone se vrhá vpřed, aby střelce pronásledoval, otvírá zároveň dveře k té nejděsivější a nejproradnější kapitole svého život... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Speak of the devil , 2006

Ladinek
15.06.2023 4 z 5

Perfektní drsná škola. Trochu připomíná knihy Roberte B. Parkera.

Swissman
25.12.2022 5 z 5

Stejně jako u knih s Hitchcockem Sewellem i tady mi hlavní hrdina natolik přirostl k srdci, že mě strašně mrzí, že příběhů v češtině nevyjde víc. A to už není náhoda. Richard Hawke alias Tim Cockey tohle prostě umí.

jarunka54
25.01.2020 5 z 5

Výborně se čte

cie
07.07.2014 4 z 5

Fajn detektivka.

dalimoni
02.07.2011 4 z 5

Kniha má spád, čte se dobře, doporučuji k přečtení. Zejména pro čtenáře, kteří mají oblíbené téma detektivních thrillerů, trošku se kniha dotýká tématu kriminality a korupce uvnitř policejních složek, každopádně autor má čtivý styl, pěkné popisy děje i postav, takže mu věštím úspěch při dalších dílech.

Kniha Ďábel v ulicích je v