Láska pod parou

Láska pod parou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248961/mid_frigid-laska-pod-parou-KyU-248961.png 4 574 71

Frigid série

< 2. díl

Někdy na vás život zanechá stopu. Vysokoškolačka Andrea většinu času neví, jestli chce Tannera políbit, nebo mu jednu vrazit. Je vážně sexy, s tím svým svůdným pohledem a vypracovaným tělem, ale je to především velký hráč a jeden druhého nedokážou vystát déle než pár minut. Až doteď. Tanner si je vědom, že mají s Andreou dlouhý vztah plný lásky i nenávisti, ale on chce od ní mnohem víc té lásky. Chce ji. Dnes i zítra. Čím víc ji však poznává, tím je mu jasnější, že Andrea má problém. Balancuje na hraně, a kdykoli se ji Tanner pokusí zachytit, proklouzne mu mezi prsty. Andree se život vymkl z rukou a nezáleží na tom, že jí chce Tanner pomoci, protože jakmile se vše rozpadne na kusy a ona se řítí ke dnu, jedině ona sama se může zachránit. Někdy vás život donutí pro lásku těžce bojovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Scorched , 2015

Tesaknihy
01.10.2023 4 z 5

Tohle bylo úžasné. Originální příběh, který jsem si moc užila. Hlavní hrdinku jsem moc chápala. A pan hasič byl c skvělý. Nemám, co dodat.

Aracely
01.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, ale žádné lehké čtení a velmi zvláštní hlavní hrdinka. Tady musíte její kladné vlastnosti opravdu hledat... Zároveň sexy hasič, se kterým se sice neustále štěká, ale on jí nenechá padnout až na samotné dno... Respektive ona už tam je a on jí musí pomoci dostat se zase nahoru...

Během čtení zjistíte, proč je taková jaká je a odkud pramení i její psychická nemoc...
V anotaci to uvedené není, takže to nebudu rozvádět, ale bohužel mám s touhle poruchou i sama problémy a byla jsem v její kůži a kdo si tím neprochází, tak si vůbec neumí představit jaké to je... To že je alkoholik by se dalo snadno odsoudit, ale teprve až poznáte čím si prošla a prochází, tak to člověk pochopí...

Mám ráda tuto autorku. Ráda si přečtu něco dalšího.

Jita160
12.01.2023 4 z 5

(SPOILER) Určitě krásný milostný příběh, ale taky hlavně o tom jak člověk může padnout na samé dno.
Alkoholismus!!!! Vážně velký strašák a u žen si myslím ,že je mnohem horší a podceňovaný.
Říct si o pomoc milovanému člověku se zdá být tak snadné, ale ten pocit z vlastního selhání ,odhalení démonů musí být těžké a bolestné.
Tady vše dopadlo k uspokojení nás všech kéž by to bylo i v reálném životě tak báječné.

LenysekC
18.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Napad dobry, ale trochu me prekvapilo, ze ty jeji deprese jsoi zpusobene chemickou nerovnovahou. Tata alkac, ale na ni se to nijak neodrazilo? Ale no taaak...
I tzv. "normalni" milujici rodice dokazou krute ublizovat, jen proto, ze jim bylo ublizovano taky a nic jineho neznaji, prijde jim to jako standard. U nas se tomu venuje napr. Zdenka Sip Stankova (za chvili ji vyjde kniha Deti jsou taky lidi).
Andy mela rozhodne par takovych traumat v zasobe. Kdyz uz se nekdo rozhodne psat osvetu, ocenila bych, kdyby si k tomu nejdriv vic nastudoval.

moma08
25.06.2022 4 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem více než první.
Byla hodně čtivá a těžko se mi odkládala.
Obě hlavní postavy se mi zamlouvaly a jen mě mrzí, že kniha nebyla delší.

Ralemo
09.05.2022 5 z 5

Moc hezké pokračování, jen s jinými hlavními hrdiny. Kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout.
Neskutečná přitažlivost a nestále slovní výměny vážně stojí za přečtení. Zajímavá zápletka v podobě závislosti a přiznání, že člověk vážně potřebuje pomoct. A i přes to všechno si k sobě Andrea a Tanner našli cestu a zjistili, kdo je pro ně osudová láska.
Určitě doporučuji. :)

MAU256
01.05.2022 5 z 5

Krásně čtivá romantická knížka s dobrý koncem. Andrea se snažila, ale tohle prostě sám člověk asi zvládnout nedokáže, potřebuje pomoc. A Tanner, no nemám slov :-). U těchto knížek mi vadí snad jen jedno, a to když se otočí stránka a já zjistím, že už je ta poslední.

Papimami
12.02.2022 3 z 5

Za mně nejslabší knížka od autorky

moudivlacek
31.01.2022 3 z 5

Příběh lásky, kterou ale zatěžuje jeden závažný problém. Musím se přiznat, že mi Andrea moc k srdci nepřirostla, Tannera jsem sice obdivovala, že v těžké chvíli se nesebral a neodešel, přesto.... Prostě na tenhle problém jsem dost "alergická", výmluva mnohých lidí.
Ale na druhou stranu je zde popsáno čiré přátelství, kterého já si velmi cením. Musím přiznat, že první díl se mi líbil víc.

LucySmile
30.12.2021 4 z 5

Kniha v sobě skrývala víc než jsem čekala. Autorce se velmi dobře podařilo vystihnout dost závažný problém, kterým trpí jistě více lidí, než bychom čekali. Souhlasím s ostatními, že konec byl až moc romantický a ne úplně reálný.

johana3160
27.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Mam celkem rada kdyz se hlavni hrdinove musi poprat s minulosti ci psychikou. Cim je to horsi tim lepsi pro me. Proste takove koreni knihy. Tady toho bylo na hlavni hrdinku az dost. Hlavni hrdina oproti tomu byl zamilovsny snad od prvni sranky.. no budiz.. kniha se cte snadno a rychle. Ja to dala asi za 6h, takze i pres tema knihy je to jednoducha jednohubka na odpoledne a vecer.

Kristy.Seb
02.11.2021 4 z 5

Minulost prostě nezmizí, protože to chceme.

Naděje znamená víc než nový začátek. Naděje znamená zítřek, je to symbol toho, že bude líp, že napravíme špatná rozhodnutí, které jsme udělali, a že je nikdy nezopakujeme.

Příběh nebyl jen klasické romantické klišé. Skrýval v sobě ještě dost závažný problém.

princesse
07.07.2021 4 z 5

Přesně vystihla můj názor pipa36. Pod to se podepíšu.
Četlo se skvěle, příběh i popisy bezvadné. Určitě stojí za přečtení.

Knihodrak
10.04.2021 5 z 5

Krásná a úžasná knížka s dojemným příběhem. Určitě pět z pěti ♥️( třeba se jednou naučím,jak se to tady vlastně dělá ). Je tam vidět, jak dobrý nebo špatný můžeme mít přístup k životu a co s tím dělat♥️. Stoprocentně si tuto knížku přečtěte!♥️♥️♥️♥️♥️

adela_02
13.01.2021 2 z 5

První díl byl 100x lepší. Kniha se mi docela táhla. Rozhodně nehodlám číst znovu. Nebyl to brak jen znám lepší. Ovšem Tannera nejde nemilovat :)!

Siegrid
30.09.2020 1 z 5

Oproti jiným dílům byl pro mě tenhle spolu s knihou Vzdej se mi nejslabší.

Meluzínka
11.09.2020 4 z 5

Opet pekny pribeh.Sice Jako led byla o dost hezci ale I tato kniha nezklamala.

pipa36
19.07.2020 3 z 5

Přečteno během jednoho dovolenkového dne - lehké čtení, které téměř tři čtvrtiny ubíhá samo. Potom se to ale zkomplikuje - autorce se dle mého názoru docela věrně podařilo vykreslit sebedestrukční chování lidí s diagnózou, kterou v knize trpěla hlavní hrdinka. Závěr příběhu byl takový hodně americký a až přehnaně romantický - v reálném životě to tak ale vždycky není. Takoví lidé zůstávají často sami, protože všechny, kterým na nich záleží, jednoho dne od sebe prostě odeženou, protože jsou opravdu sami o sobě přesvědčení, že jsou špatní a nic dobrého si nezaslouží. A konce potom bývají smutné.
Ale čtení to bylo dobré - hvězda dolů za ty romantické plky na konci.

MarkétaI.
16.07.2020 4 z 5

Láska pod parou se čte celkem rychle, takže je to taková oddechová jednohubka na jedno dopoledne.
Je to romantická kniha, ale řeší se zde i vážný problém hlavní postavy.

Ivet1990
14.07.2020 2 z 5

Za mě zatím hodně slabá kniha od autorky. Moc mě neoslovila