Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1023 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

klarinka9974
04.05.2015 4 z 5

Kvůli těmto komentářím pod knihou, jsem knihu začala číst s tím, že se mi to nebude líbit a bude to ztráta času. Musela jsem se tedy sama přesvědčit zda-li je kniha tak hrozná a jelikož se každému líbí něco jiného, tak mě se kniha líbila. Nebyla nejhorší ale ani nejlepší, zamilovaná kniha o lásce, která vzplane až po té co jsou spolu dva lidé sami. Knihu si určitě přečtěte :)

Sabii14
26.04.2015 5 z 5

Tahle knížka mě moc bavila jako každá od J.Lynn
Zbožňuju její knížky a doporučuju je...
Příběh byl vtipný i romantický. Byla jsem zvědavá jak to skončí a byla jsem s koncem spokojená.
Líbili se mi i Kylerovi vtípky a jeho charakter... Knížku jsem si užila :-)

Nikolarka
19.04.2015 2 z 5

Dobře, no tak je to už nějaká doba, co jsem tu knížku četla, ale pokud se nepletu, tak mi vadilo, že byla až moc přeslazená... a navíc - proč skoro všechny příběhy (samozřejmě jsou i výjimky) jsou o tom: "Miluju tě už šíleně dlouho, ách, lásko, tak strašně jsem se bál/a, že ty mě nemiluješ a tak jsem to raději tajil/a a spal/a se všema okolo..." kecy, kecy, kecy....

keselylenka
14.04.2015 2 z 5

Po nějaké době jsem udělala pauzu v detektivkách, thrillerech a podobných žánrech a šáhla po tomto. Bohužel jsem se ale zklamala. Od první strany přesně víte, co se bude dít. Hlavní hrdinové se chovají divně. On chlap děvkař, ale tajně vzdychá po nejlepší kamarádce, ona zase dobrovolně trpí. Možná jako oddechový film s hezkým hercem by to bylo fajn, ale takhle ne.

jitka7
10.04.2015 4 z 5

hezká knížka.... zajímavý příběh, něco trošku bláznivé, něco napínavé... ale hodně se mi líbila. Bylo to rozkošné.

dyger
09.04.2015 5 z 5

velice čtivá kniha,...

Yvosek
03.04.2015 5 z 5

knizka se mi moc libila :)

muchomurka
27.03.2015 4 z 5

To prostředí mě naprosto dostalo. Odříznuti od světa v krásné horské chatě, všude kupa sněhu.
A můj názor naprosto přesně vystihuje to, co si myslela Syd, když hledala knížku, kterou by si přečetla: "Potřebovala jsem se ponořit do dobré knížky - nějaké se spoustou sexu a obav a neuvěřitelně šťastným koncem, díky němuž budu knihu milovat a nenávidět zároveň."

AnetK
25.03.2015 1 z 5

Slátanina naprosto nelogických situací, která vyústila v předpokládaný konec.

Tejezka
24.03.2015 4 z 5

Tato kniha pro mě byla malinkým zklamáním..Čekala jsem od toho něco víc, protože Buď se mnou a Počkám na tebe jsou úplně super knihy. Líbilo se mi to horské prostředí, kde se většina děje odehrávala a co se mi líbilo a trochu méně, tak to bylo přeslazené Kylerovo chování ke Sydney..
Knihu hodnotím jako takovou lepší oddechovku.

Iworri
23.03.2015 1 z 5

Páteční oddechovka, která v sobotu ztratila potenciál ..

adelaska
28.02.2015 4 z 5

J. Lynn je bezpochyby skvělá spisovatelka a pro mě jedna z nejlepších. Ale tahle knížka byla oproti jejím ostatním poněkud slabší. Pro mě příběh postrádal hloubku, postavy nebyly až tak promyšlené jak v předchozích knihách, nebyla dojemná, zábavná a ani smutná. Nic co by mě dostalo do kolen.
Samotnému příběhu bych dala 3 hvězdičky, ale jelikož mám spisovatelku moc ráda, hvězdičku přidám.

lunina
13.02.2015

Super knížka,přečetla jsem ji během chvilky:)!
Můžu jenom doporučit ♥

Leniiis
31.01.2015 2 z 5

Já se fakt hrozně snažila..ale po sto stránkách jsem to prostě dala pryč a nedočetla jsem. Nedalo se to. A to jsem díky procentům a komentům tady čekala, že to bude zázrak. Jsem zklamaná no. Bohužel.

misqwa
24.01.2015 4 z 5

Zaujal mě už pouhý popis děje. Automaticky jsem po knize šáhla, neboť, kdo by odolal popisu Kylera?
Co se týče Syd, byla jsem trošku na rozpacích. Její postava byla zajímavá, ale někdy mi trošku vadilo, jak všechno podceňovala. Rozumněla jsem tomu, že trpí kvůli Kylerovi, ale i tak jsem si nemohla pomoci.
Kyler byl přesně takový, jakého jsem ho čekala. Děvkař, vypracovaný tělo, okouzlující kukuč a podobně. Přesně taková postava se mi tam hodila. Pravděpodobně mohl i za to, že jsem knížku zhltla během chvilky.
Celkově byla kniha zajímavá, ale čekala jsem trošku něco jiného. Čtyři hvězdičky dávám za to, že se většina děje odehrávala v horské chatě. Děj by se podle mě mohl rozvinout i do jiného okolí. Každopádně i tak je můj celkový dojem z knihy pozitivní.

kleria
11.01.2015 4 z 5

Čekala jsem trochu víc, ale i tak se mi celkově příběh moc líbil :).

vlastus52
08.01.2015 4 z 5

Kniha se četla dobře, byla to příjemná čtivá oddechovka s předvidatelným dějem

Brambram
30.12.2014 4 z 5

čtení na pár hodin odpoledne, hlavu nezatíží,ale hezky si odpočinu.

KleaM
30.12.2014 odpad!

Za mě šíleně stupidní, brak

barborelka
28.12.2014 5 z 5

Pěkné moc pěkné x-) Krásná obálka, fajn hrdinové. Jediné co mě trošku tahalo za uši bylo Kylerovo věčné "Kotě.." Ale jinak fakt povedené a těším se na další knihu od této autorky