Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1025 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

tynka65
17.02.2016 5 z 5

Kniha přesně naplnila má očekávání a uspokojila tak moji romantickou dušičku. :)

cukrovka
03.02.2016 5 z 5

Velmi čtivá kniha. Taková romantická oddychovka.

PetraBery
03.02.2016 4 z 5

Je jasné, že tento žánr není až tak hodnotné čtení, na druhou stranu na oddech je dle mého ideální. Autorka píše čtivě, ani se nenadějete a je konec knihy. Jaký je konec knihy je asi vcelku jasné, ale to na čtivosti nic neubírá.

Hrašek
17.01.2016

Ahoj nevíte jestli je film?

barbora2863
16.01.2016 3 z 5

Nemožno poprieť, že J. Lynn má štýl písania chytľavý a prudko návykový, keď raz začnete, už len čítate a čítate a... zrazu koniec.
V tejto knihe tomu nebolo inak, predsa mi však čosi chýbalo... či prekážalo? Neviem to s určitosťou povedať.
Príbeh sa drží v zabehnutých koľajniciach, kde nič asi neprekvapí, predsa len podobných príbehov, kde sú do seba zamilovaní dvaja najlepší priatelia - ona a on - len to pred sebou taja v snahe zachovania priateľstva, je napísaných na už mraky. Niektoré vytŕčajú (v dobrom), niektoré sa stratia medzi ostatnými.
Prípad "Jako led" je niekde medzi tým, ani neohúri, ani nenudí, taký neškodný zlatý stred.
Napriek všetkému mi tam chýbalo trošku toho humoru, na ktorý som si zvykla z inej autorkinej série. Príbeh je prepletený troškou napätia, ale už od začiatku som si správne tipla, kto za tým všetkým je, a mala som pravdu :) trošku krok vedľa, ale napriek tomu má kniha celkom bavila.

Tereza154
21.12.2015 5 z 5

Této knize rozhodně pět hvězd. Autorka si zaslouží obrovskou pochvalu. Kniha je velice dobře napsaná. Četla se takříkajíc sama, protože autorka zpracovala do textu všechny zajímavé prvky jako je strach, láska, nebezpečí. Hned ze začátku jsem věděla že si Kylera zamiluji. Rozhodně doporučuj i další knihy od této autorky. :)

Odehnalka
12.11.2015 3 z 5

Ale tak jo, na oddech ta kniha jde. Jasně, už od začátku víte, jak to skončí, ale to už u těchto knih tak bývá. Člověk se místy i zasměje, autorčin styl psaní totiž není úplně tak špatný.

bapoza
05.11.2015 5 z 5

zbožnuju knížky od téhle autorky =D nezklamala ani tentokrát

marcela6183
03.11.2015 2 z 5

Já nevím, sice jsme to jedné bezesné noci přečetla v dobré víře, že mne to uspí. Jelikož si nepamatuju, jak to skončilo, nejspíš se to knížce povedlo.
Jediné, co beru, je styl autorky (nebo překladatelky?) - kouknu každopádně příležitostně na originál, zda má cenu číst něco dalšího. Prostě nic moc ale není to úplná ztráta času. Dobrá společnost na jednu a půl hvězdy.

Barbra06
15.10.2015 4 z 5

Rozhodně neurazí, a možná i trochu nadchne .Mě se to líbilo, i když to bylo dost předvídatelné. Ale jsem prostě romantická duše. Autorka mě rozhodně nažhavila na její další knížky, protože psát umí :)

martiiinkajjj
04.10.2015 5 z 5

Úžasná knížka, úžasný děj :) co víc ještě napsat?? určitě doporučuju přečíst.

evelýny
26.09.2015 3 z 5

Je to čtivé, romantické, červená knihovna 21. století. Zpočátku jsem si myslela, že je to ta správná kniha pro ,,vypláchnutí mozku", ale vadila mi lacinost?- naivita? - hloupost? zvolené zápletky, i když pěkná místa se v knize našly. Příběh Kylerova tetování mě na chvíli dostal, ale asi nemám pro knihu již ten správný věk nebo jsem takovýmito příběhy již přesycena. Pro mě průměr a spíš ten horší.

milamarus
09.09.2015 5 z 5

Jo, musela mu TO říct první, což mě štvalo, ale zase to byl on, kdo jí pozval na chatu a jednou pro vždy ukončil její rozhodování. :-) Konec dobrý, všechno dobré.... a už žádné bezesné noci, podceňování, samota a moc přemýšlení o někom, koho ze života už nevymažete.

Ten vánoční dárek a překlad tetování mě dostal.

Haňulec
30.08.2015 5 z 5

Naprosto krásna kniha, plna romantiky, zápletek a napětí. U této knihy se člověk opravdu nudit nebude a každý si přijde na své. Mohu jedině doporučit. :-)

Aléda
30.07.2015 5 z 5

Božínku to bylo tak hezoučký:33

Helena Lacková
24.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha, napsaná podle mého gusta, humorná a veselá. Těším se na pokračování

radka0978
02.07.2015 4 z 5

Moje první kniha od této spisovatelky. I když na začátku mi to přišlo hned že to zase bude stejný děj kterého se pořád spisovatelé drží když jde o lásku mezi nejlepšími kamarádi. Líbilo se mi tam trochu toho napětí když byly ohrožovány nezmámím zabijákem. pěkně se to čte ale místa mi až moc přeslazené

sabinaK
28.06.2015 4 z 5

Moje první od J. Lynn a .... spokojenost :-)

Sam99
23.06.2015 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a velmi jsem si jí užila. Kniha se četla vážně velmi rychle - za jeden den. Doufám, že vyjde i pokračování, ráda bych si ho také přečetla. Nezdá se mi, že by tato kniha byla nějak špatná, jak se píše dole. Spíše mě ten nápad nadchl, uvíznutí v horské chatě, obklopeni sněhem, kde leží před krbem, aby jim nebyla zima. Jůůůů! Romantika, která vás ale bude bavit.

barbuskaa
06.05.2015 5 z 5

Moje druhá knížka od J.Lynn a super.. :) pro romantické dušičky je to super kniha :)