Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1025 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Uvíznout se sexy chlapem v horské chatě? MOC ráda

Merrit999
10.04.2019 5 z 5

Parádní oddechovka kterou jsem si opravdu užila a pobavila se u ní.Od Lynnové jedna z nej :)

Vikos
27.03.2019 5 z 5

Hezká knížka!

brendiska
11.02.2019 2 z 5

Od této autorky jsem čekala rozhodně víc. Skoro nikdy se mi nestává, že bych knihu nedočetla, ala tady to prostě nešlo. Ona neustále řeší že on ji nechce a naopak on zase řeší jak pro ni není dost dobrý. Fakt únavný a od půlky sem čekala na konec. Když přišel další zvrat, kdy řešili kraviny, už sem neměla sílu dočíst to do konce kde se všechno vysvětlí, zabednění aktéři pochopí že k sobě patří a zůstanou spolu. Ty nekonečné vnitřní monology o pořád těch samých věcech byly unavující, místy až skutečně hloupé.

smejkalova.m
01.02.2019 3 z 5

Dlouho jsem se nemohla ponořit do děje a nijak extra mě to nezasáhlo. Zbylé knihy od autorky jsou skvělé ale tahle se za mě nepovedla... tak 2.5 hvězdičky.

avalonek
11.01.2019 5 z 5

Přečteno za jeden den a to mluví samo za sebe..

havrmoni
10.01.2019 4 z 5

No musím přiznat, že se mi do toho moc nechtělo. Odrazoval mě věk postav. Nakonec jsem byla celkem překvapená, jak dobře se to četlo. Hezká oddechovka.

uminaa
31.12.2018 4 z 5

Kniha sa mi páčila, rýchlo sa čítala :)

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Čekala jsem oddychovku s nádechem zimy a přesně to jsem dostala ;-) Taková horská chata a hořící krb, idylka.. Moje první kniha od J. Lynn a jak jsem četla různé názory, je to jedna z jejích slabších. Takže zklamaná nejsem, ale ani zrovna nadšená, za mě průměr v rámci žánru.

Mark.
23.12.2018 5 z 5

Takový milý až zvláštní příběh s velmi rychlým a krátkým koncem. Stránky ubíhají velmi rychle.

viki77
16.12.2018 5 z 5

Hezký příběh doporučuji

anishta
28.08.2018 3 z 5

No, asi 2,5 hvězdiček, nějak mě to úplně nechytlo, bylo to naspáno celkem čtivě, ale strašně moc uměle vyhrocené.. Zatím asi nejslabší kniha od J.Lynn, co jsem četla...

Hřibče
11.07.2018 5 z 5

Z knihy jsem měla ze začátku obavy, protože mi svým úvodem až nebezpečně připomínala Krásnou katastrofu od Jamie McGuire. Naštěstí se mé obavy celkem rychle rozplynuly a já si mohla začít knihu poměrně rychle užívat. Ano, v některých chvílích si jsou knihy podobné (velmi ochranitelské chování obou hlavních mužských hrdinů), ale přesto si troufám tvrdit, že příběh od J. Lynn je daleko lépe napsaný a mnohem čtivější. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí už od začátku a velmi se mi líbilo střídání vyprávění z pohledu obou hrdinů. Vylíčení milostných scén je celkem detailní, ale nikoliv nevkusné. Kdo má tyto pasáže rád, jistě si v nich s chutí počte. Kladně hodnotím i to, že jsem v knize nenarazila na žádnou chybu, nebo jsem si jí aspoň nevšimla - to se mi už dlouho nestalo.
Knihu jako celek hodnotím velmi kladně a doporučuji ji k přečtení všem romantickým duším - ideálně o Vánocích, ale já ji četla v parném létě a ničemu to nevadilo. :)

Tanya007
09.07.2018 4 z 5

Kniha se mi docela líbila, ale znovu si ji asi neprečtu, nevtáhla mě do příběhu jako jiné..

TheMelorry
08.06.2018 4 z 5

Od knihy jsem čekala romanticku oddechovku, které jsem se dočkala. Autorka ale do knihy vložila mnohem víc, než je prvoplánová láska, dokázala do knihy dostat i akci a napětí (i když se nejedná o žádnou složitou detektviní zápletku) čímž knihu ozvláštnila. Střídání vyprávění z pohledu obou postav bylo fajn a knize ještě přidalo na čtivosti. Samozřejmě od knihy nelze čekat, hluboké inteligentní dílo, já jsem si ale čtení užila.

Abnička
26.05.2018 5 z 5

Vážení,
já nemám slov. Od této knihy jsem vůbec nic extra nečekala. Chyba.
Kniha je zkrátka bezchybičky - dobře zase to klišé slušnačka a děvkař, ale tahle kniha měla naprosto origiální zápletku. Originální vlastnosti postav a naprosto dokonalého hlavního hrdinu Kylera.
Miluju scény, kde si vyznají lásku - u této knihy jsem to probrečela. Romantická chata, velká sněhová bouře.. Možná mi to trošku připomíná Sněží, sněží..

Ale co se týče doporučení. Neváhejte a jděte si to ihned přečíst, protože tohle, nemá konkurenci.. Fakt bobmba!

TerezaMondeková
23.04.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Dobře napsaná, promyšlená, originální, taky vás hned vtáhne do děje. Během knihy jsem byla chvíli smutná, překvapená i zvědavá. V knize nechyběla láska, romantika, překvapení, napětí a ani zvrat. Nechyběla ani zajímavá zápletka. Hezký byl i ten nápad s chatou a sněhovou bouří. Byla jsem i ráda, že se pohled hlavních hrdinů střídal.
Líbilo se mi, že v knize byla taková ta dětská láska už od pískoviště. Z dlouholetého a velmi dobrého přátelství se stala láska. Dlouho před sebou své city skrývali, protože se báli, že by o toho druhého mohli přijít.
Syd se mi docela líbila. Milá, ohleduplná, přátelská... obyčejná dívka, která trpěla tím, že se zamilovala do nejlepšího kamaráda.
A Kyler... byl ochranitelský, milý, ale zase děvkař. Kluk, který je zamilovaný, ale myslí si, že si tu holku nezaslouží, tak doslova spí s každou holkou, který jde okolo a myslí si, že ty city zmizí. To mi na něm trochu vadilo, až na konci se to trochu zlepšilo.

LadyHip
11.04.2018 4 z 5

Romantika, zábava, erotika, přátelství, horská chata, zima a krb... Tenhle koktejl se povedlo namíchat. Absolutní konec je tou pomyslnou poslední sladkou tečkou. Čtyři hvězdy, protože jiné autorčiny knížky mě pohltily víc, ale i tak je skvělá.

JitulHa
10.03.2018 5 z 5

Kniha má, kromě zajímavých a opravdu sympatických postav, napínavý děj i spád, nejsou v ní žádná hluchá místa. Přečetla jsem ji téměř za dvě odpoledne. Příběh je psán obzvláště čtivým a lákavým stylem, ve kterém se střetává ženská logika s tou mužskou. Po celou dobu tudíž sledujeme vyprávění hlavních aktérů, Sydney a Kylera, jejichž pohledy se střídají v průběhu každé kapitoly. Což je ze strany autorky skvělá volba, je zajímavé vidět, co se odehrává v hlavě každému z nich - to všechno udělalo z tohoto na první pohled obyčejného románu, naprosto báječnou knihu. Vážně není nic, co bych jí mohla vytknout.

Roma20
02.03.2018 4 z 5

I když měla kniha z počáku pomalejší spád, konec byl naprostým vyvrcholením celého příběhu. Doporučuji!