Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1025 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

Jája92
22.02.2017 3 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem od autorky četla knihu Počkám na tebe, ze které jsem byla nadšená, čekala jsem i od této knihy příjemné počtení. Námět je zajímavý, ale zpracování příběhu a hlavně chování hlavní hrdinky Sydney mě trochu vytáčelo. Dokážu pochopit, že byla zamilovaná do Kylera, ale že mu v podstatě tolerovala jeho děvkařství ... Také hlavní zápletka o mstě zhrzeného chlapka mi přišla poněkud chabá.
Při čtení jsem také čekala, kdy se tam rozvinou dějově postavy, které byly zmíněné na počátku, ale nedočkala jsem se, což je určitě škoda.
Přesto jako oddychovka na ukrácení dlouhé chvíle to nebylo až tak špatné a jsem zvědavá na další knihy

Etule
15.01.2017 3 z 5

Taková jednohubka, co se přečte za pár hodin. Něco mi přišlo dost přitažené za vlasy, ale i tak se to četlo fajn. :)

Meridea
01.01.2017 5 z 5

Další oddechovka, která se čte sama :-)

Ketesh
26.12.2016 5 z 5

Krásně napsané. Pěkně si u četby člověk odpočine a i se od srdce zasměje vtipným pasážím a v mnoha případech se pousměje nad reálností příběhu.

Kiwicatko
16.12.2016 3 z 5

Knizka byla pekna, ale neco tam chybelo. Nejak si nedokazu predstavit, ze se takhle k sobe chovaji nejlepsi kamaradi. Mozna mi tam chybel popsanej vic ten jejich kamaradskej vztah. Ale spis to na me vyznivalo, ze je Sydney strasna zoufalka, ktera Kylerovi toleruje xlet naprosto cokoliv a je ji uplne jedno, zeslape po ni i po jejich pratelstvi...
Takze 3 hvezdicky za sladkej namet, ale tot vse

kanitsuj
14.12.2016 1 z 5

Jsem skoro u konce a žádná sláva to nebyla, čekala jsem asi více vzhledem k probíranému tématu (mám už v tomto směru celkem načteno), proto dávám tak nízké hodnocení. Též už mne trochu omrzelo spojení sexu a bohatství, jako by lidé střední třídy nemohli být účastníky podobných vztahových nesnází.
Jazykově též podprůměrné, chyběla mi "větší něha" a chování obou hlavních představitelů bylo většinou zcela nesmyslné.

Mishell14
23.10.2016 2 z 5

Od téhle knížky jsem popravdě čekala trošku víc. Sydney která pořád nevěděla co vlastně chce postavy které jsou tam párkrát zmíněné ale pa se už za celý příběh neobjeví. Dost předvídatelnÿ kinec z kouskem tý erotiky. Nicméně na oddychovku dobrá kniha.

ketvin
22.10.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, nic víc, nic míň. Nemohla jsem přestat číst - zase jedna probdělá noc :)

levánoha
11.10.2016 2 z 5

Za mě nic moc, utahaná slaďárna dohromady o ničem pro puberťáky. Pro mě první a zřejmě poslední kniha od této autorky.

81evama
04.10.2016 5 z 5

Knihu jsem precetla jednim dechem, je to takovy "oplodnovak", ale moc hezky a ctive napsany. Podobnych pribehu je spoustu,ale u tohoto vyzdvyhnu sympaticke hlavni postavy, hlavne Kylera, ten je podle popisu dechberouci.
Autorka rozhodne umi vtahnout do deje. Hodnotim 5ti hvezdickama, pro oddychove cteni doporucuji.

Mellisek
03.10.2016 3 z 5

Oddechovka,sladký příběh. Bohužel jsem podobné již četla. Pěkně napsané :-)

susinka
18.09.2016 4 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky přečetla... a jedním dechcem. Miluju oddechové čtení s troškou napětí a to tohle splnilo. ;-)

michaela2523
30.07.2016 3 z 5

Příjemné oddechové čtení.

Baraliska
21.06.2016 5 z 5

Kniha, která mi přirostla k srdci. Zamilovala jsem se do ní. Je to hezká, romantická, zajímavá knížka, která nadchne všechny čtenáře, kteří milují tento žánr. Je předvídatelná, ale které romantické knihy nejsou?

Aleh
10.04.2016 3 z 5

Kyler a Sydney jsou kamarádi od dětství. Sydney je zamilovaná, nechce však ztratit kamaráda. Kyler je zamilovaný, ale Sydney se zdá být pro něho nedostupná... Rodí se mezi nimi láska. Jen pomalu, polehoučku. Je to nitěrné prožívání, pozorování, hledání, uvědomování si sebe samého a vnímání toho druhého...Doporučuji hlavně pro mladou generaci, která prožívá první lásky....

patricie4693
25.03.2016 2 z 5

Pokud je ti více jak 15 let tak nemá smysl ji číst . Naprostá ztráta času :-(

andrejqa
17.03.2016 5 z 5

První kniha co jsem od této autorky četla a musím říct, že jsem byla velmi spokojená. Kniha se mi moc líbila. Bylo to příjemné rozptýlení. Určitě doporučuji :-)

warca
10.03.2016 4 z 5

Fakt skvělý příběh! Docela předvídatelný děj, ale pohodové čtení :)

ruzenka3419
06.03.2016 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Už se těším na další díl.Autorka nesklamala :-)

Shindeen
29.02.2016 2 z 5

Od autorky jsem četla Počkám na tebe a Buď se mnou a tato kniha pro mě po těchto dvou úžasných příbězích byla docela zklamáním. Od začátku bylo jasné, co se stane hned na další stránce, děj byl ohromně předvídatelný a zápletka taková... no... aby se neřeklo.

Nelíbilo se mi, jak mezi sebou měli Sydney s Kylerem popsaný vztah. Ať už do sebe tajně zamilovaní nebo ne, neměla jsem ani na vteřinu pocit, že se skutečně jedná o nejlepší přátele. Stejně tak po vyznání citů - prostě jsem si to přečetla, ale nevěřila tomu, jak ploché mi to připadalo. :-/
Knih s námětem nejlepších přátel, co se do sebe zamilovali, je opravdu hodně, což je jedině dobře, protože my ženy zkrátka tu červenou knihovnu potřebujem k životu. :D Ale tato spadala někam pod slabý průměr.
Kniha sice neurazila, pomohla mi zabít nekonečné vysedávání v práci, ale že bych ji hltala a chtěla se k ní někdy vrátit, to se říct nedá.