Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1023 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

Onceuponthetime
02.01.2018 3 z 5

Kniha se mi docela líbila i když od autorky mám jiné knihy radši. Příběh kamarádka a kamarád co se do sebe zamilují nikdy nezklame. Ale zdálo se mi, že se autorka snažila do knihy vměstnat moc věcí najednou. Erotika a akční zápletka prostě nejdou dohromady, nebo alespoň v této knize ne.

šneki
17.12.2017 1 z 5

Čekala jsem přeslazenou romantiku s hodně "vrr" scénami, ale tohle bylo hodně slabé. Syd a Kyler, kteří vůůůbec netuší, že se vlastně oba milují, zatímco Kyler ji pomalu ošahává. Autorka se asi cítila špatně, protože zjistila, že po emocionálni stránce se jí kniha tolik nevyvedla a zdálo se jí nevhodné aby byla jen o tom, jak si to spolu rozdávají, a tak tam hodila detektivní/akční zápletku. Protože jak jinak vytvoříme drama, že? Pokud vám nevadí naprosto klišoidní romance bez špetky jiného příběhu, tak klidně, ale kdo hledá něco o špetičku inteligentnějšího, ten ať radši Jako led ani nebere do ruky.

Luca94
15.12.2017 3 z 5

Kniha se mi líbila, líbilo se mi, jak se prokládají pohledy obou hrdinů. Jediné co bych vytkla je, že se stalo až moc událostí a podivností a přesto si oni dva užívali. Chápu, že neměli moc na výběr co dělat, ale že bych v době kdy se stane tolik událostí měla chuť na sex? No ... Každopádně oddychovka pěkná a ráda se k ní zase vrátím

janebeauty9860
25.11.2017 3 z 5

Líbilo se mi, že příběh byl vyprávět z obou pohledů.

lucie2952
24.11.2017 4 z 5

Skvělá, místy napínavá, romantická kniha. Četla se úplně sama. Hodně mě bavila. Chtěla jsem dát plný počet hvězdiček, ale jednu hvězdičku jsem musela dát dolů za konec. Co odjeli z té chaty, tak mě to vůbec nebavilo, konec byl moc zdlouhavý a já byla ráda, že jsem knihu už dočetla. Jinak se mi kniha moc líbila.

keiko33
13.11.2017 4 z 5

Prijemna oddychovka z vysokoskolskeho prostredia s kvapkou napatia.

nani_nka
10.11.2017 4 z 5

Ako oddychovú romantickú knižku určite odporúčam. Súhlasím s ostatnými, že taktiež som sa čudovala ako Sydney Kylerovi tolerovala jeho sukničkárstvo a taktiež nepochopím, že ak Kyler bol zaľúbený do Sydney, prečo musel mať každý deň inú babu...ale tak pri tomto type kníh netreba ísť až tak do hĺbky. Na jedno odpoludnie ako stvorená.

Lucuschka
06.11.2017 2 z 5

Docela zklamání - další díly už určitě číst nebudu.

Ila117
20.09.2017 2 z 5

Autorku mám moc ráda, ale tahle kniha byla pro mě zklamáním. Pro mě se hodně odlišuje od jejích ostatních knih.

1259
16.07.2017 5 z 5

Moc se mi to líbilo a už se těším, až si dokoupim další knihy od této super spisovatelky.

Makulka1992
25.06.2017 5 z 5

Oddychova knížka s lehčím napětím. Na letní večer idealní. Doporučuji a jdu na druhý díl

kik68
03.06.2017 3 z 5

Po komentářích, které jsem si tady přečetla, jsem dostala od knihy přesně to co jsem očekávala. Kniha nezklamala, ale ani nijak zvlášť nenadchla. Od této autorky čekám vždy víc, takže v tomhle možná trocha zklamání byla.
U některých pasáží jsem se ale smála a tak nemohu tuhle knihu hodnotit úplně negativně. Na můj vkus oba čekali, až moc dlouho, na vyznání lásky a kdybych byla na místě Syd, asi bych neměla tolik trpělivost. Už bych byla dávno jinde.
"Dramatická" zápletka, byla až moc předvídatelná. Od prvního "útoku" mi bylo jasné kdo to udělal.

ardeas
03.05.2017 2 z 5

Síce som ju pre čítala za jeden deň, ale mnohé pasáže som musela preskakovať. Opisy rozpoloženia hlavnej hrdinky boli niekedy tak otravné, až to bolelo. V neposlednej rade veľa prebytočného textu a zbytočné naťahovanie, kniha mohla byť tak minimálne o tretinu kratšia a možno by ma viac bavila.

Anett2000
28.04.2017 3 z 5

Podle mě je tohle jedna ze slabších knih autorky. Některé části byly vcelku nudné, ale knížku jsem dočetla.

Evule114
12.04.2017 5 z 5

Krásný příběh, který pozvolna plynul a nebyl přesycen sexem, ale dějem. Je to knížka, která mi zpříjemnila jeden delší večer a proto musím dát plný počet bodů.... :-)

EvikU.
05.04.2017 4 z 5

Moc krásná kniha. Oba se milují, ale bojí se to jeden druhému přiznat. Kdyby je náhoda neuvěznila v zasněžené chatě, třeba by si to ani nikdy neřekli a to by byla škoda.

salča
03.04.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila,takové pohodové čtení.

ElenRiannon
15.03.2017

Nezajímavé, předvídatelné a poměrně nudné, bohužel to nešlo dočíst. :(

palomakatka
01.03.2017 5 z 5

Hezka kniha.

Kaci.B
27.02.2017 2 z 5

Na tuhle knihu jsem se tak moc těšila a bohužel mě velice zklamala. Kniha mi vůbec neubývala a velice brzo jsem se při čtení začala nudit. Rádoby erotické scény jsem přeskakovala. Za mě kniha nic moc.