Zlé pondělí

Zlé pondělí https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206260/mid_zle-pondeli-xzm-206260.jpg 4 95 26

Frieda Kleinová série

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je postupně proti své vůli zatažena do samého centra případu. Jiný únos dítěte, k němuž došlo před dvaceti lety, nabídne nové vodítko, které dokáže odkrýt pouze Frieda, odbornice na uvažování psychicky narušených jedinců. Ve snaze nalézt v tomto děsivém případě smysl, musí se Frieda v honbě za rafinovaným a nemilosrdným vrahem potýkat s vlastními nejtemnějšími úzkostmi…... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Argo

Blu Monday , 2012

bookcase
29.01.2015 3 z 5

Román mě zklamal, nemohla jsem se začíst a přitom předchozí romány mě tak bavily.

šipek
19.01.2015 5 z 5

Tak mě se tato kniha moc líbila,výborná knížka přečteno jak se říká jedním dechem,parádní psychologická detektivka.

macer1991
09.09.2014 4 z 5

Výborný námet ....dobrý začiatok, neprepracovaný stred .....dobrý záver . Ale reklamu to nedobehlo a nervy mi to teda naozaj nepocuchalo

Hella
04.08.2014 3 z 5

Tak nějak - zřejmě zmasírovaná reklamou - jsem čekala víc. Notabene po přečtení předchozích autorčiných titulů....

kneslova
05.06.2014 4 z 5

Je to něco jiného než jsem od těchto autorů zvyklá, ale nic špatného. Postava Friedy je mi sympatická.Začátek má spád, táhne se prostředek a konec dobrý, zajímavý nápad nakonec. S dynamikou a nepolevujícím napětím např. Bezpečného domu, Pod kůží se tato kniha rovnat nemůže. Ale dobrá kniha svého žánru.

jasmína
30.05.2014 3 z 5

Začátek knihy se mi líbil, možná vlastně i celkově, ale nemůžu dát pět hvězdiček, konec mi přišel zvláštní, a nebo jsem jej nepochopila :(

únosy dětí

Nicci French