Ztracené úterý ekniha

U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jménem podvodníka velkého formátu, jehož oběti se ukazují být stejně početné jako možné motivy vraždy. Jak se policie blíží k odhalení vraha, Frieda má zjistit, kdo mluví pravdu a kdo lže. Někdo je však odhodlaný ji umlčet… a nezastaví se před ničím....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/240805/ztracene-utery-240805.jpg 4.341

Frieda Kleinová 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno (ekniha), Argo

Tuesday´s Gone, 2012

Kniha Ztracené úterý

Pralinka1910

Přečteno v rámci ČV. Zajímavé. Z knihy krásně číší anglický chlad a to nejen z počasí, ale i z postav v příběhu. Připomíná mi knihy Tima Weawera.

RADOST

Bylo to dobré, zajímavé a napínavé, ale chyběla mi ta jiskra a zápalná šňůra, která by mě více vtáhla a nedovolila knihu tak často odkládat.

Prateri

Se Ztraceným úterým to nebyl vůbec ztracený čas. Žádná nuda. Zlé pondělí se mi nezdálo tak vydařené. S chutí bych si přečetla další případ vražedného týdne, ale někde se vydání dalšího dílu zaseklo. To mě mrzí, když se mi to začalo líbit.

Allena24
11.09.2019

Oba díly - pondělí i úterý mne oslovily. Už aby mi přišla do ruky středa :-). Ráda si od této autorské dvojice přečtu další knihy.

veveronka
08.04.2018

U této i předchozí knihy je to půl na půl,něco se mi líbí,něco se mi zdálo zbytečně napsáno

jasmína
03.08.2015

Výborná zápletka, četla jsem i předešlý díl, a jsem mile překvapená, že tento je jesště napínavější , a rozhodně si ráda přečtu další díl - Čekání na středu.

JanaG.
23.07.2015

už se těším na Středu :-)

šipek
14.07.2015

Tak po pondělku jsem četli úterý a udělal jsem dobře, knihy na sebe volně navazují. Dávám pět hvězdiček i když první díl se mi zdál o trošičku lepší. Opět děj neuzavřen, musím se kouknout jestli již vyšel třetí díl Čekání na středu.

Cesta
Cesta