Největší strašpytel zachraňuje dinosaury

Největší strašpytel zachraňuje dinosaury https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403502/bmid_nejvetsi-straspytel-zachranuje-dino-8sp-403502.jpg 4 7 3

Fredy / Wilf série

< 5. díl

Fredy opět zasahuje! Seznamte se s největším strašpytlem široko daleko. A s Alanem – úplně nejvíc nejzlejším zlotřilcem na celém světě (a navíc sousedem Fredyho!). Sestrojil mašinku na cestování časem – aby ovládl svět ještě předtím, než vznikne! A podmanil si dokonce i dinosaury – včetně tyranosaura Terryho a ankylosaurky Aničky. Dokáže Fredy překonat svůj strach a zachránit dinosaury (a nafrněného krále Jindřicha VIII. v cyklistické helmě) před Alanovými hanebnými plány? Kniha je pro čtenáře od 7 let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Pikola

Wilf the Mighty Worrier Rescues the Dinosaurs: Book 5 , 2017

adela2316
23.02.2024 4 z 5

Syn má teď druhé období dinosaurů a tak se snažím vybírat přednostně knížky v knihovně s touto tématikou.
Kniha o Fredym a dinosaurech byla pěkná, hodně zábavná, děti se smály opravdu nahlas, ale některé pasáže byly trochu zbytečné (konkrétně o sekání hlav- bylo to vtipné, ale nevím, jestli takový vtip dokáže pochopit sedmileté dítě, možná až tak desetileté).

martinkaLLL
04.11.2022 5 z 5

Moc nás pobavila a syn 6 let by ji nejraději četl pořád dokola.

michaela3483
04.06.2019 4 z 5

Knihu jsem koupila synovi, protože zbožňuje dinosaury. Včera jsme dočetli a musím říct, že ač nejsem cílová skupina, kniha se mi líbila. Děj byl pěkný a obrázky povedené.

Georgia Pritchett
britská, 1968
2016  78%Největší strašpytel zachraňuje svět
2017  82%Největší strašpytel bojuje s pirátem
2018  88%Největší strašpytel a přílet ufounů
2017  87%Největší strašpytel králem džungle
2019  89%Největší strašpytel zachraňuje dinosaury

Kniha Největší strašpytel zachraňuje dinosaury je v