František z kompostu

František z kompostu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469512/bmid_frantisek-z-kompostu-Awb-469512.jpg 5 38 6

Na konci zahrady je kompost, kde pod skořápkami od vajíček a slupkami z jablek má v nové voňavé zemi svůj domov maličký tvor. Jmenuje se František. Půvabně ilustrovaná kniha o potřebě sdílení pocitu, že každý máme na této zemi svoje místo. I když se občas cítíme bezvýznamně, jako nějaká malá, zdánlivě nepotřebná žížala. Pro čtenáře od 4 let od autorky knihy Včelař Josífek.... celý text

potesenicist
29.10.2023 5 z 5

Úžasný příběh, víc takových knih. Dcery knihu milují.

eliska2106
15.08.2023 5 z 5

Moc hezký úvaha pro děti nad tím, abychom vnímali a dělali, v čem jsme dobří. Četli jsme s dcerou několikrát. Líbilo se nám poselství příběhu i ilustrace.

Akvabela
07.06.2023 5 z 5

Moc pekna knizka. Precetla jsem si ji nejdrive sama, nevydrzela jsem. A moc se tesim az ji prectu detem. Opravdu moc hezky vse napsane a vysvetlene. I pro me byla kupodivu poucna.

olívoil
24.01.2023 5 z 5

Moc pěkná kniha pro malé děti, zvolila jsem si ji do "dětské čtenářské výzvy", které se letos také věnuji.

muchomurka
24.11.2022 4 z 5

Když jsem ji viděla v knihovně, tak se mi vizuálně úplně nelíbila, ale byla jsem na ni zvědavá, tak jsem ji půjčila. A dobře jsem udělala. Příběh veselé žížaly měl u nás úspěch.

spencer
08.09.2021 4 z 5

Krásná dětská kniha vyprávějící příběh žížaly Františka, který se vydal zjistit, čím bude až vyroste. Jelikož jsou všichni jeho kamarádi v něčem dobří, je na čase, aby on sám zjistil, v čem je dobrý on. Věty jsou opět jednoduché a obraz krásně koresponduje s textem. Milé čtení, které svou tematikou navazuje na autorčinu předešlou knihu Včelař Josífek.