Franklin a tma

Franklin a tma https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50233/bmid_franklin-a-tma-AcB-50233.jpg 5 9 3

Jednoduchý příběh pro předškoláky o vyrovnání se s vlastním strachem. Želví kluk Franklin má problém - bojí se tmy ve svém vlastním krunýři. Hledá pomoc u maminky (ta se přece ničeho nebojí) i u jiných zvířat, ale nakonec zjistí, že je to s tím strachem úplně jinak. Ilustrace, které prostorově převažují nad textem, se budou dětem líbit.... celý text

mataaskorice
mataaskorice
12.10.2023 5 z 5

Příjemná, velmi jednoduchá knížečka s minimem textu a maximem ilustrací. Franklin je u nás známý z TV a je v kurzu, takže knížka sbírala body už jen tím, že se objevila doma v čtenářské nabídce :-) Přečteno raz dva, dnes napoprvé, už teď se třesu na dalších 389 přečtení, která mě v následujících týdnech čekají :-)

verca0794
verca0794
29.06.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem jako malá milovala. Teď ji čtu své dceři a ukazujeme si zvířátka. Kniha je nádherně ilustrovaná. Určitě ji nemáme v ruce naposledy.

Atlantis
Atlantis
05.03.2020 4 z 5

Příjemná krátká knížečka pro děti. Přečteno za pár minut, doplněno o krásné ilustrace.

kanadská literatura pro děti od 4 let

Paulette Bourgeois
kanadská, 1951
1999  96%Franklin jde do školy
1999  93%Franklin a tma
1999  87%Franklin a fotbal
1999  78%Pospěš si, Frankline

Kniha Franklin a tma je v