Bez dechu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vrchní komisařka Frankie Sheehanová by případ Eleanor Costellové nejraději odepsala jako sebevraždu. Před čtyřmi měsíci ji hon na vraha málem stál život a na vyšetřování další vraždy se necítí. Ale během pitvy lékaři objeví špatně zahojené kosti, staré bodné rány a nový řez na ruce, který někdo pečlivě překryl barvou. Manžel oběti není k zastižení. Po prohledání jejich bytu se objeví jen dvě věci, které poukazují na osobnost svých majitelů: milovaná kniha o umění a počítač s přístupem na darknet. Eleanor si svá tajemství střeží i po smrti......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380841/bez-dechu-Rxy-380841.jpg 3.835
Série:

Frankie Sheehan (1.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Host
Orig. název:

Too Close to Breathe (2018)

Počet stran:350
Jazyk vydání:český
Překlad:Tereza Pavlíková
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7577-624-2
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Bez dechu

Přidat komentář
anája
11. června

Úžasná kniha plná napětí.

harena
14. dubna

Průměrná detektivka, komisařka Frankie pátrá po vrahovi a stále se snaží vyrovnat s traumatem z dřívější doby, kdy nezachránila dívku a sama byla těžce pořezána. Na to stále a stále vzpomíná v průběhu celé knihy. Uvidím, jaký bude druhý díl, tentokrát pro mne dobrý průměr 3.

Hella
02. dubna

Kniha mě vůbec nezaujala, ačkoliv jsem se na ni podle ostatních recenzí dost těšila a čtu téměř výhradně podobný žánr. Hlavní hrdinka mi byla víc než nesympatická, děj plynul tak nějak laxně, nezajímavě a i těch 120 stran, po které jsem se snažila k příběhu najít cestu, mě stálo dost sil. Možná, že 121. strana už je bomba, ale mně je to fuk.

JustWomen
26. března

Pochmurná detektivka, hlavní hrdinka sympatická, ale hodně připomíná Eriku Foster od Bryndzy. Téma mě moc nenadchlo, není to zrovna můj šálek kávy. Ale i tak to bylo napínavé čtení, protože až do konce nebylo jasné, kdo je vlastně nevinná oběť a kdo vrah...

alzbeta4340
20. března

Svižně a lehce napsaná detektivka, která se moc dobře čte. Zaujala mě natolik, že jsem na drobné logické nesrovnalosti přišla až když jsem o ději přemýšlela po přečtení celé knihy.
Doporučuji, nedejte se odradit nehezkou obálkou.

ArwenAragorn
17. března

Výborná detektivka. Hlavní hrdinka je sympatická, kniha má spád, napětí a neočekávaný konec.

kneslova
18. února

Za mne, průměrná detektivka, nijak špatná, ale ani nadprůměrná

evonra
05. února

Nějak se nám ty krimi série se sympatickými komisařkami rozrůstají.. :-)
Bez dechu je startovním dílem nové série, a myslím, že velmi povedeným. Hlavní hrdinka sympaťanda s dobře mířeným lehce černým humorem.
Ráda si počkám na další díl.