Francouzky zrají jako víno

Francouzky zrají jako víno https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229940/bmid_francouzky-zraji-jako-vino-229940.jpg 4 33 6

Francouzky série

< 8. díl

Tajemství, jak neztratit šarm. Autorka patří mezi ty Francouzky, které jsou údajně nejšťastnější ve zralém věku. Už nemusí hledat práci, nedychtí po kariéře, mají stálé přátele, zavedenou domácnost a umí přijímat libůstky i omezení. Dozvíte se tajemství péče o vzhled, jaké sportovní aktivity jsou nejvhodnější, jaký význam má spánek a snídaně pro zralé ženy. Autorka poodhalí vlastní formuli, která zlepší váš život, vzhled a zdraví, bude vám přinášet spokojenost a pomůže vám cítit se dobře ve své kůži v každém věku.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Ikar (ČR)

French Women Don´t Get Facelifts , 2013

Noisette73
21.08.2022 5 z 5

Žena je jako zahrada, když je o ni pečováno, má na sebe čas, prostor a klid rozkvete a dělá radost, když ne uschne, psychicky i fyzicky.
Práce ženy v domácnosti a práce s výchovou dětí, je důležitá i pro pohodu mužů, tudíž se mají ženy nárok hýčkat i když třeba nemají dvanáctihodinové směny.
Hned se díky této knize cítím, více hodnotně.

Slávka 1970
28.04.2022 3 z 5

Příjemné, klidné, jednoduché.

betzayda
04.12.2021 5 z 5

Po přečtení této knihy, jsem se začala cítila mnohem lépe ve svém těle a získala pár tipů a triků, díky kterým se mohu cítit mnohem lépe ve svém tělem, se svou tváří a věkem. Děkuji za tak příjemné čtení. Tuto knihu rozhodně doporučuji všem ženám, které se ze sebe možná cítí trochu sklesle. Tato kniha vám rozhodně zvedne náladu.

Marla
07.03.2016 3 z 5

Zábavná kniha, v celku vystihuje to čím se už dávno snažím řídit: neberme se moc vážně, život nám stejně ukáže zač je toho loket...:))))

Candide
08.01.2016

Pořád dokola to samé. Myslím, že už stačilo.

Dáda4
15.10.2015 3 z 5

Od knihy jsem očekávala spíše pozitivní úsměvný přístup k životu, bohužel typy popsané v knize jsou pro mne jako pracující matku nepoužitelné.

životní styl

Mireille Guiliano
francouzská, 1946
2006  74%Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti
2008  69%Francouzky umí žít
2011  63%Francouzky se umí otáčet
2015  85%Francouzky zrají jako víno
2011  74%Francouzky netloustnou: kuchařka

Kniha Francouzky zrají jako víno je v