Krvavý anděl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nedaleko Paříže je nalezeno ošklivě znetvořené ženské tělo. K případu je povolán komisař Franck Shark, který si právě prochází svým osobním peklem. Před šesti měsíci totiž beze stopy zmizela jeho žena. Nový případ v něm ale znovu probudí zkušeného policajta, který se zarputile pustí do pátrání. Brzy je však nalezeno další tělo a všechno nasvědčuje tomu, že obětí bude přibývat. A jednou z nich by mohla být i Sharkova manželka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408652/krvavy-andel-fKq-408652.jpg 4.259
Série

Franck Sharko 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

Train d'enfer pour Ange rouge, 2003

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Krvavý anděl

Přidat komentář
bigben
18. listopadu

Knížka se četla výborně, děj se hýbal, jen pro mě dost drsné a kruté vraždy. Je lepší když oběť zemře nebo zůstane žít s tou strašnou bolestí?

blackdog
29. října

Krvaveho anjela som si kúpil potom, ako ma očaril Syndrom E. Žial pre mňa to bolo sklamanie. V sérii však budem pokračovať...

mata57
21. října

Standardně vystavěný thriller s bizardně zpracovaným námětem komerčního násilí. Přiznám se, že jehly pod nehty na mně působí daleko víc než složité autorovy konstrukty.

Evka27
14. října

Další brutální porno, snuff a SM. Nijak mě to nenadchlo. Půjčila jsem si v knihovně najednou i další díly, tak ještě zkusím. Snad se nejčtenější francouzský autor krimi vyřádil už v prvním díle.

MMacicekk
26. září

Autor píše velmi čtivě, napětím kolikrát ani nedýcháte a bojíte se, co se na další stránce dozvíte. Spolu s Franckem skládáte střípek případu ke střípku, až se vám na konci zhmotní vaše nejčernější obavy a Franckovy noční můry. Toto děsivé a drsné čtení vás však vtáhne takovým způsobem, že budete bažit po dalších stránkách. Na to, že se jedná o autorovu prvotinu, nemám absolutně co vytknout. Věřím, že další romány budou ještě lepší a vyšperkovanější a už se nemůžu dočkat, až si je přečtu. Pokud autora ještě neznáte a nevadí vám drsnější vraždy a trpící oběti, doporučuji se na něj zaměřit. Fanoušci krimi románů Francka Thillieze mi jistě dají za pravdu a má slova potvrdí.

Danago
24. září

Konečně první díl. Podle mě je velká škoda, že se u nás začalo vydáním až třetího dílu. Proč toto naše nakladatelství dělají asi nikdy nepochopím. Sice se jedná o různé příběhy, ale příběh komisaře Francka začíná v této knize. Některé souvislosti zejména s ohledem na jeho ženu se mi objasnily až teď.
Ovšem uznávám, že tato kniha je velice brutální až nechutná. Což ji v mých očích trochu ublížilo. Taky tolik nestaví na vědeckých podkladech, jak jsem byla zvyklá z dalších dílů. Takže uznávám, že tento díl je trochu slabší. Přesto doufám, že se brzy dočkáme i druhého dílu ze série.

ilčidlo
15. září

Zatím jsem četla všechny u nás přeložené knihy od tohoto autora, ale tato byla nejbrutálnější ze všech. Přesto dávám 5 hvězdiček, výborně napsaná

DeathTheKid
02. září

Thilliez se mi dostal do povědomí Syndromem E. Ukázal, že umí psát syrově, s nápadem a zamotanou zápletkou a jeho knihy obsahují množství informací o mnoha oborech. To vše je i v Krvavém andělu, jen to působí jakože se "rozepisuje". Na své poměry jsem knihu přelétl dost rychle (týden) a jsem tedy spokojený. Hvězdičku ubírám hlavně za prvky s duchařinou, jasnovědectvím a bohem, což jsem doufal, že se to v závěru logicky objasní. I přesto výborná kniha a fanouškům temných krimi doporučuji.

1

Autor a jeho další knihy

Franck Thilliez
francouzská, 1973

Kniha Krvavý anděl je v

Právě čtených5x
Přečtených71x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených5x
Knihotéce72x
Chystám se číst104x
Chci si koupit20x
dalších seznamech1x