Foukneš do pěny

Foukneš do pěny https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435972/bmid_fouknes-do-peny-23X-435972.jpg 3 1215 413

Nebude to lehké, ale bude to jízda. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české autorky současnosti vás ve svému příběhu vezme až na konec světa.

knihovna1
23.07.2022 4 z 5

Ano kniha je depresivní v tom, že hrdinka je nešťastná. Ale kraviny nedělá. Udělala to nejlepší co mohla, popadla auto a vyjela se osvobodit od všech nánosů a traumat. R. Třeštíková umí psát. Dobře napsáno. Těším se na její Tajemství.

Kopretina
12.07.2022 1 z 5

Na mě je kniha moc surová a labilní. Hlavní postava je chudák, co neví, jak dál. A tak dělá kravinu za kravinou.

Emma27
07.07.2022 2 z 5

Na knize me zaujal nazev,od třeštíkové mam přečteno více knih ,ale tahle mě moc nezaujala.Taky nemám rada skákani z minulosti do přítomnosti.

Deena_
05.07.2022 5 z 5

Tato kniha byla příjemné překvapení a jsem ráda že jsem nedala na hodnocení tady. Byla jsem vtažena do děje od začátku až do konce a příběh se mi moc líbil. Určitě to není má poslední kniha od autorky.

Zuzulinka
01.06.2022 5 z 5

Pěkná kniha, hezký příběh.

kob
30.05.2022 4 z 5

I když jsem si říkala, že další knihu od této autorky fakt zkoušet nebudu, sáhla jsem po audioknize a docela se mi líbila. A hlavně - Jana Plodková ji načetla skvěle.

ckamusa
28.05.2022 2 z 5

Na začátku jsem přemýšlela, jestli mi nechybí začátek. Celá kniha dějově skáče z minulosti do přítomnosti víceméně bez souvislostí. jak kdybych byla svědkem části života jedné ženy, ale posloupnost si musím dotvořit sama. Přijde mi to spíš jako deníkový zápis. Celkově mě kniha moc nebavila.

Jančislava
10.05.2022 3 z 5

Z knihy jsem trochu zklamaná. Četla jsem od paní Třeštíková 3 knihy a byla moc spokojená, ale tahle mi nesedla. Nemám moc ráda tyhle zmatené knihy, které jsou jen o myšlenkách dané postavy a dlouho trvá než se dozvím souvislosti. Hlavní postava mi taky moc nesedela. No tak snad další kniha bude zajímavější.

kacenka075
24.04.2022 3 z 5

Nakonec jsme se díkybohu dozvěděli snad všechno, co autorka v knize nakousla. Čtení to nebylo snadné, nedořečené narážky na minulé události se střídaly s událostmi, které probíhají právě teď, aniž by autorka udělala jasný předěl. Místy až nepotřebně drsné, ježí se mi vlasy, když autorky-ženy používají vulgární označení pohlavních orgánů, neřkuli ženských. Všechny nedostatky vyvažují věty jako vystřižené z kvalitního hladkého papíru, v nichž hlavní postava vyslovuje životní názory a hluboké myšlenky. Kvůli těmto větám se ke knize možná časem vrátím.

Lenucha77
03.04.2022 4 z 5

Je to zvláštní, kniha má vcelku nízké hodnocení a já bych řekla, že je od paní Třeštíkové nejlepší.... Nezdá se mi prvoplánová, spíše propracovaná, tu literární přidanou hodnotu tam jasně vidím. Názory většiny knihomilů mě zaráží.

Zujaja
02.04.2022 5 z 5

Ze začátku jsem zvládla přečíst jen pár stran, ale knihu jsem neodložila a pokračovala dál,zajímalo mě, co tím chce autorka sdělit. Ke konci už zmizela chaotičnost, kniha se pak dobře četla,už nebylo třeba se tak soustředit. Zajímavé, ale určitě to není kniha jako oddychovka, ale opět bravurně popsáno, ta chaotičnost a splašenost k tomu patřila, všechno má nějaký smysl a rozuzlení, proč tomu tak je. Řekla bych, že to byl takový psychologický kousek. Jako vždy, knihy od této spisovatelky mě baví.

SvetlanaHonzova
17.03.2022 2 z 5

Osudy žen od této autorky mi přijdou bez jiskry života. Život pouze přežívají. Děj se čte dobře, kniha rychle ubývá.

princeznaj
17.03.2022 3 z 5

Začátek byl těžký, ztrácela jsem se a trošku tápala, ale pak jsem byla vtažená a bavily mě vnitřní zvraty hrdinky, její úlety a její chaos v hlavě.

monulka
14.02.2022 4 z 5

Od autorky jsem už kdysi cosi četla, asi Bábovky, v moment čtení to asi ušlo, ale nic nezbylo. Foukneš do pěny jsem dostala, dlouho jsem se knížce vyhýbala. Teď jsem ji popadla a v podstatě zhltla. Já nevím, kniha nemá valné hodnocení, je tu dost kritizovaná, ale mně to přišlo prostě hodně dobrý. Jiný než bych čekala. Mile mně to překvapilo. Ty niterné obraty, rychlý proud šílených myšlenek. Já cítila ten roztříštěný vnitřek hlavní hrdinky. A ke konci už jsem se musela smát, jak se člověku v té největší naštvanosti v životě prostě nic nedaří. Nevím, co mi z té knihy nakonec zbyde, ale mám chuť si ji přečíst znova..

nadali
05.02.2022 3 z 5

Je to trochu jiné.
Zpočátku se ztratíte. Několikrát jsem se musela vracet k určitým pasážím, jako audioknihu bych to nedala ani náhodou.
Konec se mi četl už lehce, i když jsem nesnášela Robin, Vladěnu (asi mi jí bylo vlastně líto), její mámu i Pepika. Ale, kde je vlastně pravda a jak se vymanit z opakujících se chyb? Tak to si budete muset přečíst sami :))

klara.franta
03.02.2022

Snažím se, ale fakt to nejde číst. Své trápení ukončuji za dvacátou stranou. Je to už druhý pokus se do knihy začíst, asi to nedám. A jak čtu komentáře, asi nejsem divná...

JojaMaja
02.02.2022 1 z 5

Špatné. Toto se Radce Třeštíkové nepovedlo. Jako by už psala "úkolově". Každý rok NĚJAKOU knížku.

Linda2000
01.02.2022 odpad!

Knížka vůbec nezaujala, ničím....

magic11
28.01.2022 odpad!

Chtěla jsem zkusit Třeštíkovou, do teď jsem ji míjela. No rozhodně to nebyla dobrá volba. Nevím, jestli na jinou někdy, za dlouho, seberu odvahu. Dočtu ji, ale jen proto, že většinou nic nevzdám. Ale myslím, že je to škoda času...

Italkaaa
21.01.2022 5 z 5

Mně se ta kniha moc líbila, jemná, plná nesympatických postav, ale příběh kompaktní, snadno čitelný, oddychový.

nevěra pro ženy rozvod rodinné vztahy psychologické romány cesta, roadtrip

2016  71%Bábovky
2017  73%Osm
2018  68%Veselí
2020  54%Foukneš do pěny
2023  72%Kde jsi, když nejsi

Kniha Foukneš do pěny je v

Přečtených1 692x