Fotografování

Fotografování https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270337/bmid_fotografovani-33E-270337.jpg 5 14 7

Kniha krok za krokem uvádí čtenáře do základů digitálního fotografování, předkládá řadu možných technik, které mohou začínající fotografy inspirovat, a v systematicky řazených kapitolách ukazuje, jak postupovat při focení v nejrůznějších situacích, abychom získali ty nejpůsobivější snímky.

michal0133
11.05.2023 5 z 5

Naposledy jsem, co se týče klasických foťáků, fotil před třiceti lety se Smenou, takže když jsem si pořídil novej současnej foťák, tak jsem koukal jak tele na nová vrata. Tahle knížka je naprosto výborná, dobře členěná, srozumitelná (chválím překlad!), spousta ukázek a praktických rad.

knihyKeMne
19.06.2022 5 z 5

Na zadní obálce se píše "Tento dokonalý průvodce pro začínající fotografy je plný informací, návodů i inspirace. Vysvětlí vám, co váš fotoaparát umí a jak z něj dostat to nejlepší." - a já s tímto popisem plně souhlasím. V knize se objevuje jen nezbytné minimum textu, maximum fotografií a ukázek, jak která úprava ovlivní výsledek. Část knihy je věnována i dodatečným úpravám fotek v počítači. Doporučuji začátečníkům.

LadyCotton
05.08.2020 5 z 5

Krásná kniha. Četla jsem aktualizované vydání (2018) a musím říct, že pokud začínáte fotit, koupili jste si "lepší" foťák, ideálně zrcadlovku, investuje ještě nějakou tu kačku do této knihy.
Všechno napsané velmi srozumitelně, přehledně a jednoduše, spousta fotek...

nefernefer
14.11.2018 5 z 5

Nejprve jsem si ji půjčila v knihovně a na základě toho si ji koupila. To je asi nejvýstižnější komentář, který k této knize můžu napsat. :o) Je přehledná, dostatečně „polopatická“ i pro úplné začátečníky a nejsou v ní žádné „odborné pindy“, kterým bych stejně nerozuměla. :o) Jako naprostý základ pro úplné nováčky doporučuji.

Babo
12.06.2018 5 z 5

Kniha, kterou jsem objevila na víkendové návštěvě , po které jsem se začala shánět , protože mi přijde, že je opravdu přehledná i pro začátečníky , která ale zatím není k mání .

Ramondia1
06.09.2017 5 z 5

Výborná příručka, hlavně pro začínající fotografy. Vše popsáno názorně, pochopitelné i pro fotografy méně technicky zdatné, názorné ukázky.

anelaz
24.02.2017 5 z 5

dobrý návod, když se zajímáte víc o focení a chcete mít opravdu pěkné fotky